StoryEditor

Targi Rolnicze AGRO-PARK. Sprawdź, kiedy się odbywają!

Przed nami już XV edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK. Najnowsze informacje z branży rolniczej, nowoczesne technologie, a także wiele innych atrakcji podczas targów w Lublinie. Kiedy się odbędą?
13.02.2023., 12:02h
W kalendarz wydarzeń poświęconych rolnictwu, na stałe wpisały się już Targi Rolnicze w Lublinie. Tegoroczna edycja to aż 15 tys. m2 powierzchni wystawienniczej, na której zaprezentuje się 150 wystawców.
- Targi AGRO-PARK w Lublinie to przede wszystkim długa historia, którą tworzymy wspólnie z naszymi wystawcami, zwiedzającymi oraz partnerami. Przez ostatnie lata staraliśmy się sprostać rosnącym wymaganiom branży rolniczej, dlatego ogromnie cieszy nas fakt, że po raz kolejny uda nam się zorganizować targi na bardzo wysokim poziomie. Ostatnia edycja wydarzenia, mimo że organizowana w dość nietypowym dla nas terminie przyciągnęła blisko 22 tysiące zwiedzających- podkreśla Dyrektor Projektu Maciej Wituch.

Kiedy odbędą się Targi Rolnicze AGRO-PARK?

Targi Rolnicze AGRO-PARK, to wydarzenie skierowane do całej branży: rolników, właścicieli oraz zarządców gospodarstw, a także producentów maszyn. W tym roku odbędą się w pierwszy marcowy weekend w dniach od 4 do 5 marca.

Co będzie można zobaczyć podczas Tragów Rolniczych AGRO-PARK?

Tegoroczna edycja zaskoczy uczestników imponującą ekspozycją i szeroką ofertą na sezon 2023. Podczas wydarzenia będzie można zaczerpnąć wiedzy od branżowych liderów, a także zapoznać się z innowacjami.

– Jesteśmy przekonani, że na to wydarzenie z niecierpliwością czekają wszyscy rolnicy, którzy profesjonalnie podchodzą do tematu rozwoju swoich gospodarstw. Targi to przede wszystkim biznesowe spotkanie, ale też bardzo dobra atmosfera, sprzyjająca rozmowom. W tym roku nowością będzie konkurs dla zwiedzających z pulą nagród ponad 80 000 złotych. Więcej o zasadach konkursu już niebawem na stronie wydarzenia.

Targi Agro-Park to wspólna inicjatywa Targów Lublin S.A. oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich, wydarzenie odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a top agrar Polska, objął patronat medialny nad wydarzeniem. 

Targi Rolnicze AGRO-PARK
Targi Lublin ul. Dworcowa 11 Lublin
Najnowsze informacje dostępne na www.agropark.pl
Patrycja Bernat
Autor Artykułu:Patrycja Bernat Redaktorka portalu topagrar.pl, specjalistka ds. rynku nawozów i uprawy roślin
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
16. czerwiec 2024 15:31