Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Tomasz Nowakowski nowym prezesem ARiMR

Obrazek

Od dziś Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ma nowego prezesa!

Dominika Mulak28 sierpnia 2019, 10:00
Od 28 sierpnia br. Tomasz Nowakowski - dotychczasowy wiceprezes ARiMR - obejmie stanowisko prezesa Agencji. Wczoraj szef resortu rolnictwa wręczył mu akt powołania na nowe stanowisko.

Tomasz Nowakowski urodził się w 1981 roku w Dębicy. Ukończył studia na kierunku Informatyka i ekonometria, jest absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe z zakresu analityki biznesowej oraz inżynierii oprogramowania.

Od 15 lat pracuje w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, był pracownikiem Biura Powiatowego ARiMR w Ropczycach oraz Podkarpackiego Oddziału Regionalnego w Biurze Wsparcia Inwestycyjnego. Pełnił funkcję Zastępcy Kierownika Biura Powiatowego oraz Zastępcy Dyrektora Oddziału Regionalnego ARiMR.

Poprzednio stanowisko prezesa ARiMR obejmowała Maria Fajger. Na razie nie są znane powody jej odwołania. dm

Źrodło: gov.pl i arimr.gov.pl
Fot. gov.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)