Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

XII Targi Pracy #JOB4YOU „Z nami się rozwiniesz” już niebawem!

Obrazek

Wszystkich zainteresowanych rolników zapraszamy na wyjątkową edycję Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Aleksandra Galus10 maja 2019, 11:04
Edycja ta będzie wyjątkowa, ponieważ jest organizowana na świeżym powietrzu i w ramach 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego. W tym roku targi te odbęda się pod hasłem „Z Nami się rozwiniesz” i ukierunkowane będą na kształtowanie wśród studentów kompetencji poszukiwanych przez pracodawców. Impreza ta odbędzie się 15 maja br.

Na uczestników czekają warsztaty praktyczne, dzięki którym studenci dowiedzą się m.in.
jak wygląda rekrutacja „Okiem Rekrutera” i dlaczego z pozoru najłatwiejsze pytania są dla nas najtrudniejsze.

– Duże znaczenie ma samo przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej, wiedza na temat firmy oraz nabycie kompetencji poszukiwanych obecnie na rynku pracy – mówi Sandra Witczak z Biura Karier UPP. Takie kompetencje uczestnicy mogą zdobyć dzięki udziale w szkoleniu ze sztuki autoprezentacji.

Natomiast praktyczny warsztat z „Assessment Center” rozwinie umiejętności pracy w grupie. Uczestnicy poznają również swój indywidualny styl komunikacji  oraz wezmą udział w warsztacie terenowym z wykonywania pomiarów za pomocą skanera gleby soilcare, fluorymetru oraz ph-metrów.

Program uzupełnią również prezentacje zaproszonych wystawców, dzięki którym studenci dowiedzą się szczegółów na temat warunków rekrutacji i rozwoju ścieżki kariery w danej firmie, a także porady wizażysty. Podczas targów będzie można również wykonać zdjęcia do CV.  

Patronat medialny nad wydarzeniem - miesięcznik "top agrar Polska". Oprac. agPicture of the author
Autor Artykułu:Aleksandra Galus
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)