StoryEditor

Zwłoki Belga na polu?!

Przykrego odkrycia dokonał przedwczoraj rolnik podczas prac polowych – na swoim polu zauważył z daleka, na podmokłym terenie coś dziwnego. Szybko okazało się, że są to zwłoki w stanie daleko posuniętego rozkładu.
29.09.2017., 10:09h
W okolicach miejscowości Stare Juchy, w województwo warmińsko-mazurskim na polu rolnik koszący trawę znalazł szczątki ludzkie. Wstrząśnięty odkryciem zawiadomił natychmiast policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze policji, straży pożarnej oraz prokurator dokonali tam oględzin szczątków. Stan rozkładu wskazywał, że denat znajdował się tam przynajmniej od dwóch miesięcy. Na podstawie znalezionych przy ciele rzeczy osobistych wstępnie podejrzewa się, że jest to zaginiony w czerwcu 27-letni Cesara Lorenzo, który w nocy koło godziny 4:00 nad ranem 9 czerwca br. wyszedł (bez obuwia) z domu znajomych w miejscowości Gorło (gmina Stare Juchy) i od tamtego czasu ślad po nim całkowicie zaginął.

Od czerwca policja cały czas poszukuje zaginionego młodego Belga (wzrost 172 cm, włosy ciemne krótkie), który w dniu zaginięcia był ubrany ciemne jeansy i czarną kurtkę typu szwedka, wyszedł bez butów. Być może faktycznie jest to on. Śledztwo nadal trwa, będą także przeprowadzone badania DNA w celu potwierdzenia tożsamości denata.    ag, fot. policja Ełk

Aleksandra Galus
Autor Artykułu:Aleksandra Galus

redaktor, specjalista ds. automatyzacji treści

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
30. listopad 2023 21:06