StoryEditor

Agritechnica 2019: nowe modele ciągników ArmaTrac

ArmaTrac jest marką eksportową tureckiego producenta Erkunt Traktor, który wśród 31 marek ciągników w tym kraju jest trzecim największym producentem ciągników. Zaprezentowane w Hanowerze nowości obejmują dwa nowe modele ciągników.
22.11.2019., 15:11h

Należąca od dwóch lat do globalnego koncernu maszynowego Mahindra marka ArmaTrac zaprezentowała 11 modeli maszyn rolniczych zaprojektowanych specjalnie dla Europy. Obejmują one dwa nowe modele ciągników zaprezentowane po raz pierwszy: ArmaTrac 804 Cabin Fruit Garden oraz ArmaTrac 1254 Lux CRD4.
 


Najważniejszą cechą pierwszego z nich jest cyfrowy klimatyzator. Cyfrowa klimatyzacja blokuje 100% toksycznych chemikaliów przed dostaniem się do kabiny. Nowy model Fruit Garden z opcją kabiny jest wyposażony w silniki Perkinsa o mocy 70, 80,3 i 80,4 KM. Wysoka przednia szyba zapewnia dobrą widoczność np. podczas pracy z ładowaczem
.


ArmaTrac 1254 Lux CRD4 wyposażony jest w silnik Deutz-a i skrzynię biegów ZF. Ważną cechą tego modelu, jest możliwość osiągnięcia do 5% oszczędności w zużyciu paliwa w porównaniu z innymi ciągnikami w tym segmencie. Elektrycznie podgrzewane siedzenia i siedzenia boczne oraz 8-calowy cyfrowy inteligentny wyświetlacz zapewniają duży komfort. Ponadto udźwig tylnego TUZ-u wynoszący 5000 kilogramów i przedniego 3000 kilogramów zapewniają rolnikom dużą wygodę na polu.

Zaprojektowany i zbudowany w celu zapewnienia łatwości obsługi i wydaj...

Pozostało 20% tekstu
Ten artykuł jest dostępny w Strefie Premium.
Czytaj i oglądaj bez ograniczeń! Zyskaj dostęp do Strefy Premium już za 19,90 zł za pierwszy miesiąc. Dla prenumeratorów dostęp gratis po zalogowaniu
Prenumeratorzy top agrar Polska mogą korzystać ze Strefy Premium za darmo! Kliknij, by dowiedzieć się, jak się zarejestrować.
Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
17. kwiecień 2024 04:55