StoryEditor

Ciągnik Valtra T175e: najmocniejszy wśród najpopularniejszych

W tym numerze w serii „Rolnicy oceniają” prezentujemy najpopularniejszy model Valtry, T175e. Poznaj cechy ciągnika, dzięki którym zyskał on dużą popularność na polskim rynku. [Agroranking]
14.09.2023., 14:09h

Najmocniejszy ciągnik pośród 10 najpopularniejszych marek

Valtra ma powody do zadowolenia, bo model T175e to najmocniejszy traktor z grona dziesięciu najpopularniejszych marek najlepiej sprzedających się ciągników zeszłego roku. Odwiedziliśmy dwóch rolników z Wielkopolski z powiatu kolskiego, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z pracy tym modelem. W obu gospodarstwach ciągnik jest głównym koniem pociągowym. To popularny model, który trafia do rozwijających się rodzinnych gospodarstw, które chcą powiększać areał upraw w kolejnych latach. Ciągnik dobrze sprawdza się przy ciężkich pracach uprawowych. Rolnicy cenią silnik AGCO Power, który wyróżnia duża pojemność skokowa 7,4 l. Poza tym ciągnik cechuje się dużym rozstawem osi i wysoką masą.

Valtra zyskuje uznanie rolników za dobrze wyposażoną przekładnię, która ma funkcje automatyczne i wygodnie obsługiwany tempomat. Na uznanie zasługuje zintegrowany z podłokietnikiem, wygodny w obsłudze dotykowy terminal SmartTouch, na którym można obsługiwać m.in. maszyny z ISOBUS i układ prowadzenia GPS.

Na końcu artykułu prezentujemy wynik Agrorankingu, gdzie rolnicy oceniali ...

Pozostało 83% tekstu
Ten artykuł jest dostępny w Strefie Premium.
Czytaj i oglądaj bez ograniczeń! Zyskaj dostęp do Strefy Premium już za 16,90 zł za pierwszy miesiąc. Dla prenumeratorów dostęp gratis po zalogowaniu
Prenumeratorzy top agrar Polska mogą korzystać ze Strefy Premium za darmo! Kliknij, by dowiedzieć się, jak się zarejestrować.
Krzysztof Gębski
Autor Artykułu:Krzysztof Gębski

redaktor top agrar Polska w dziale "Technika".

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
08. grudzień 2023 17:17