StoryEditor

Jak ciągnik CASE IH Puma 150 sprawdza się w gospodarstwie hodowlanym?

Polscy rolnicy w 2022 r. jako drugi najczęściej kupowali ciągnik Case Puma 150. Jak właściciele oceniają tę maszynę i do czego najczęściej wykorzystują traktor Puma? Kolejna część naszego Agrorankingu!
25.07.2023., 16:07h

Agroranking: rolnicy oceniają Case IH Puma

W tym miesiącu nasi Czytelnicy oceniali najlepiej sprzedający się w 2022 r. model marki Case IH Puma 150. Niespełna 150-konny traktor charakteryzuje się sprawdzoną od lat konstrukcją, dobrym uciągiem oraz nową maską.

Sercem Pumy jest 6-cylindrowy silnik FTP (poj. 6,7 l) z normą Stage V. W wersji podstawowej wyposażona jest w półautomatyczną przekładnię typu powershift, maks. 4 mechaniczne tylne zawory hydrauliki, czy pompę o natężeniu przepływu do 110 l/min. Do wyboru rolników pozostają również ciągniki w wersji Multicontroller lub CVXDrive, wyposażone w dodatkowe, liczne opcje jak np. pełne oświetlenie LED, przekładnię bezstopniową, elektrozawory hydrauliki, amortyzację osi, czy większą pompę 150 l/min.

Puma dobrze czuje się w ciężkich pracach i w takich właśnie pracuje u odwiedzonych przez nas rolników. Dzięki wysoko umiejscowionej kabinie oraz krótkiej masce ma dobrą widoczność do przodu, co przekłada się na lepszy komfort pracy.

Ciągniki oceniono w ankiecie Agroranking. Oceń też swój traktor na www.topagrar.pl/agroranking.

rolnicy oceniają

Case IH Puma do pracy na gospodarstwie mlecznym

– Wywi...

Pozostało 88% tekstu
Ten artykuł jest dostępny w Strefie Premium.
Czytaj i oglądaj bez ograniczeń! Zyskaj dostęp do Strefy Premium już za 19,90 zł za pierwszy miesiąc. Dla prenumeratorów dostęp gratis po zalogowaniu
Prenumeratorzy top agrar Polska mogą korzystać ze Strefy Premium za darmo! Kliknij, by dowiedzieć się, jak się zarejestrować.
Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
15. kwiecień 2024 09:12