StoryEditor

Majówka z dilerami Deutz-Fahr

Dni otwarte to najlepszy sposób na nawiązanie bliższych relacji ze swoimi stałymi klientami. Taka idea przyświecała firmie Agromarket Jaryszki, która w ramach ogólnopolskiej akcji marki Deutz-Fahr uczestniczyła w Dniu Otwartym Dilera.
15.05.2017., 21:05h

Ciepła słoneczna pogoda towarzysząca Dniom Otwartym Dilera Deutz-Fahr sprawiała, że do siedziby firmy Agromarket w Jaryszkach przybyło wielu rolników. A na gości czekała moc atrakcji. Na placu prezentowana była niemal cała paleta ciągników Deutz-Fahr serii 5 i 6. Prócz tego można było bliżej przyjrzeć się kombajnom zbożowym oraz prasom zwijającym. Handlowcy podczas trwania imprezy chętnie dzielili się wiedzą na temat rozwiązań technicznych zastosowanych w najnowszych modelach Deutz-Fahr.

Każdy zainteresowany zakupem ciągnika lub kombajnu mógł tego dnia skorzystać ze specjalnych rabatów. Dla posiadaczy starszych modeli Deutz-Fahr przygotowano upusty cenowe na wybrane akcje serwisowe. Najbardziej zainteresowani mogli zobaczyć jak wygląda zaplecze serwisowe i magazyn części zamiennych.

To jednak nie koniec atrakcji jakie czekały odwiedzających siedzibę firmy Agromarket. Dla tych którzy chcieli się wykazać sprawnością podczas jazdy ciągnikiem przygotowano tor sprawnościowy, który trzeba było jak najszybciej pokonać nie gubiąc przy tym ulokowanej na masce piłeczki. Nie zapomniano także o najmłodszych milusińskich, na których czekały liczne zabawy. Po prezentacji oferty przyszedł czas na luźne rozmowy przy poczęstunku i kawie.  pt

Pawel Twardowski
Autor Artykułu:Pawel Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
29. listopad 2023 17:00