StoryEditor

Nowe klucze do warsztatu

Planujesz doposażyć warsztat w nowe zestawy kluczy? Ciekawą propozycję narzędzi ręcznych przedstawiła ostatnio firma Würth
29.04.2020., 09:04h

Firma Würth Polska przygotowała promocję na niezbędne w każdym warsztacie produkty takie jak: zestawy kluczy płasko-oczkowych czy oczkowych dwustronnych z grzechotką. Produkty w niższych cenach są dostępne w e-sklepie www.wurth.pl, sklepach stacjonarnych oraz  u przedstawicieli handlowych do wyczerpania zapasów.

Zestaw kluczy płasko-oczkowych składa się aż z 28 elementów od SW 5,5 do SW 34. Komplet metrycznie wykonanych kluczy krótkich, które spełniają normę DIN 3113A/ISO 3318/7738. Odgięcie oczkowej końcówki o 15°, przy równoczesnym przesunięciu szczęk o 15°, zapewnia łatwiejsze manewrowanie kluczem podczas pracy. Narzędzia, z wypolerowanymi na połysk końcami, wyprodukowano ze stali chromowo-wanadowej i pokryto chromem. Cena promocyjna za zestaw 28 kluczy wynosi 399 zł netto.

Drugą propozycją jest zestaw kluczy oczkowych dwustronnych z grzechotką. Zestaw podwójnych kluczy oczkowych o prostym kształcie umożliwia uzyskanie 4 różnych rozmiarów w jednym kluczu z grzechotką. Dzięki grzechotce klucze są przystosowane do pracy  w miejscach o utrudnionym dostępie. W skład kompletu wchodzą klucz oczkowy oraz zapadkowy, do którego dołączono adapter do bitów. W kluczach zastosowano podwójne, 12-kątne pierścienie o drobnym uzębieniu z zapadką oraz dźwignię przełączania, która pozwala na obroty w prawo lub w lewo. Komplet chromowanych na czarno kluczy wykonano ze stali chromowo-wanadowej. W zestawie znajdziemy: 1 x podwójny klucz oczkowy 8x10 + 12x13 mm, 1 x podwójny klucz zapadkowy 16x17 + 18x19 mm oraz 1 x adapter do bitów 10 mm x1/4 cala, długość 20 mm. Cena za zestaw w promocji to 129 zł netto.

Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
05. grudzień 2023 06:52