StoryEditor

Andrzej Grabowski wystąpi dla uczestników IV Forum Rolników i Agrobiznesu

IV Forum Rolników i Agrobiznesu zbliża się wielkimi krokami. Już 20. listopada w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich po raz kolejny spotkamy się z rolnikami, przedstawicielami instytucji z otoczenia rolnictwa, specjalistów branżowych i firm z sektora agro aby podyskutować o najważniejszych problemach współczesnego rolnictwa, wymienić się doświadczeniami i zdobyć najnowszą wiedzę z różnych dziedzin. Na zakończenie Forum czeka nas także spora dawka rozrywki w najlepszym wydaniu.
05.11.2019., 21:11h
Rok temu nasze dyskusje w panelu głównym oraz 4 panelach tematycznych zakończył występ artystyczny Waldemara Malickiego i jego Filharmonii Uśmiechu. Tegoroczną edycję Forum zakończy występ znanego aktora, piosenkarza i artysty kabaretowego Andrzeja Grabowskiego. Zwłaszcza talent komediowy znanego aktora sprawił, iż zaczął on występować na estradzie jako „Andrzej Grabowski Show”. W prześmiesznym programie kabaretowym prezentuje teksty znane i lubiane, ale także nowe – w dowcipny sposób komentujące bieżące wydarzenia. Wciela się przy tym w różne postacie, z czego najpopularniejszy jest góral – specyficznie postrzegający rzeczywistość.

Swoje monologi Andrzej Grabowski często prezentuje w telewizji. Brał udział w wielu programach, jak na przykład „Z Grabowskim po raju”, „Noc Sylwestrowa 2003/2004” z kabaretem Elita. Wiele razy pojawiał się też na kabaretonach w Opolu, Mrągowie, Koszalinie i innych.

Największy rozgłos Andrzejowi Grabowskiemu przyniosły role serialowe i filmowe. W świadomości widzów telewizyjnych zaistniał jako Ferdynand Kiepski w serialu „Świat według Kiepskich” oraz jako inspektor Gebels w serialu „Pitbul”. Ten drugi serial doczekał się także kilku adaptacji kinowych w reżyserii Patryka Vegi, w których Grabowski grał role pierwszo- i drugoplanowe. W Teatrze Telewizji zasłynął rolą Argana w sztuce Moliera pt.”Chory z urojenia”.
Grabowski ma na swoim koncie 3 płyty studyjne: Mam prawo… czasami… banalnie (2010), Cudne jest nudne (2013) oraz najnowsza Pechy i peszki (2019).

Występ Andrzeja Grabowskiego nastąpi po zakończeniu części konferencyjnej Forum o godz. 16:45.

Zarejestruj się na IV Forum Rolników i Agrobiznesu już teraz!


Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
06. grudzień 2023 17:20