StoryEditor

Finał konkursu Piękna jak Ty – piękna jak rolniczka

Piękna jak Ty to jedyny konkurs dla rolniczek, w którym mogły one zmienić swój wygląd. Sprawdźcie, jak pod okiem naszych specjalistów zmieniły się zwyciężczynie konkursu.
26.10.2020., 15:10h
Nieoszlifowane diamenty. Tak bez dwóch zdań mogę określić zwyciężczynie konkursu "Piękna jak Ty", zorganizowanego przez naszą redakcję, w którym główną nagrodą była metamorfoza pod okiem specjalistów od urody. Spośród kilkudziesięciu kobiet, które wzięły udział w naszej zabawie, jury wybrało trzy rolniczki: Dorotę Wieczorek, Annę Kowalczyk oraz Magdalenę Owczarek.
Panie przekonały nas do siebie swoimi życiowymi historiami, każda ciężko pracuje, stawiając dobro innych ponad swoje. Są oddane rodzinom i pracy na roli. Na dbanie o siebie nie starcza już czasu. Tym bardziej cieszyło nas, że możemy im zafundować odmianę wizerunku. Po całym dniu urodowych zabiegów nie wyglądały już jak zapracowane rolniczki, ale prawdziwe gwiazdy filmowe.
Jeśli chcesz poznać historie naszych bohaterek i dowiedzieć się jakie zabiegi oraz stroje przyczyniły się do diametralnych zmian ich wyglądu, zamów bezpłatny egzemplarz top agrar Polska. W listopadowym numerze dowiesz się jeszcze m.in.:
  • co z ubezpieczeniem po zasiłku dla opiekuna?
  • co dalej z piątką dla zwierząt?
  • czy możesz jeszcze ubezpieczyć uprawy jesienią?
  • czy jest jeszcze szansa na wyciągnięcie kasy z PROW 2014–2020?
  • jak zarabiać na produkcji własnych wędlin?
  • jakie pomysły na rozwój produkcji mleka mają młodzi rolnicy?

Zamów bezpłatny egzemplarz:

Paulina Janusz-Twardowska
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska

redaktor „top agrar Polska”, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli trzody chlewnej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. kwiecień 2024 10:44