StoryEditor

Gra Farming Simulator 19 przez tydzień będzie darmowa!

Już niebawem, bo pod koniec stycznia br. popularna i lubiana przez wielu graczy gra Farming Simulator 19 wydawana przez firmę Focus Home Interactive będzie dostępna bezpłatnie.
25.01.2020., 10:01h
Ta informacja zapewne ucieszy wielu fanów gier symulacyjnych w tematyce rolniczej. Gra Farming Simulator 19 będzie dostępna za darmo dokładnie od 30 stycznia.

Jest to najnowsza dostępna na PC odsłona tego bardzo popularnego cyklu symulatorów rolniczych (ze studia GIANTS Software), choć – co wcale nie dziwi – wielu ostrzy już przysłowiowe zęby także na Farming Simulator 20

Ale uwaga, czas na darmowe dodanie gry Farming Simulator 19 do swojej kolekcji jest ograniczony! Farming Simulator 19 będzie dostępny w Epic Games Store tylko przez tydzień, czyli tylko do 6 lutego. Później jej miejsce zajmą inne gry, również za darmo.


Gra Farming Simulator 19 daje możliwość stania się wirtualnym nowoczesnym rolnikiem, rozwijającym swoją farmę w dwóch olbrzymich środowiskach: amerykańskim i europejskim. Na gracza czekają liczne nowe zajęcia rolnicze, uprawy, które trzeba zebrać i zwierzęta, którymi trzeba się zająć. Można skorzystać z ponad 300 autentycznych pojazdów i maszyn, a także z pojazdów John Deere oraz Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr i wielu innych.

Cóż, czas zatem chwilę jeszcze poczekać na koniec stycznia i ruszyć w wirtualną przygodę! ;)  Tutaj możecie zobaczyć mały podgląd gry Farming Simulator 19:


ag
Aleksandra Galus
Autor Artykułu:Aleksandra Galus

redaktor, specjalista ds. automatyzacji treści

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
08. grudzień 2023 12:26