Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.pl
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Nowa wódka Palikota

Obrazek

Janusz Palikot po wyBUHowej wprowadza na rynek kolejną wódkę. Wyjebongo, wódka o smaku marakui wyprodukowana przez Alembik Polska, zadebiutowała na polskim rynku. Wyjebongo będzie dostępne wyłącznie w sieci sklepów Żabka oraz na stronie browar-tenczynek.pl. Pomysłodawcą alkoholu jest sam Janusz Palikot.

dr Maria Walerowska23 grudnia 2021, 06:00

– Idea wódki Wyjebongo powstała w trakcie dialogu z followersami w moich mediach społecznościowych. Wyjebongo to skrótowy zapis filozofii życia opartej o luz i dystans, także do siebie. Nowa wódka o 40% zawartości alkoholu bazuje na innowacyjnej recepturze. Łączy w sobie dwie technologie - rektyfikacji, służącą głównie do produkcji wódki oraz destylacji, która służy do produkcji okowit i whisky. Wyjebongo to wódka mocna, ale poprzez połączenie z destylatem i aromatem marakui zyskuje przyjemny dla podniebienia smak – mówi Janusz Palikot, właściciel Alembik Polska i pomysłodawca wódki Wyjebongo. 

Wejściu na rynek Wyjebongo towarzyszy konkurs dla pełnoletnich pod nazwą „Zrób się na Wyjebongo”, w którym do wygrania będą czapki z unikalnym wzorem. 

Wódka Wyjebongo o smaku marakui jest dostępna wyłącznie w sieci partnerskiej Żabka oraz  na www.browar-tenczynek.pl. Rekomendowana cena detaliczna za butelkę 500 ml w Żabce to 69,90 zł.

Źródło: portalspożywczy.pl
Fot. mate. prasowe


Picture of the author
Autor Artykułu:dr Maria Walerowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Ważne Tematy

Ważne Tematy