StoryEditor

Szyjemy maseczki – top agrar wspiera Koła Gospodyń Wiejskich

Ponad 1000 m kw medycznej flizeliny – tyle top agrar Polska przekaże kołom gospodyń wiejskich, które włączyły się w akcję szycia maseczek ochronnych.
01.04.2020., 14:04h
W całym kraju trwa akcja szycia maseczek ochronnych dla medyków i pracowników służb publicznych. Jednymi z pierwszych grup, które przystąpiły do tej akcji były koła gospodyń wiejskich. Wolontariuszki usiadły do maszyn i zaczęły produkcję masek jedno- i wielorazowych. Przekazują je głównie do szpitali oraz innych punktów medycznych, ale także policji i straży miejskiej. Łatają dziury, których nie udaje się załatać naszym władzom.

Redakcja top agrar Polska z całego serca wspiera wolontariuszki z kół gospodyń wiejskich. Już niebawem będziemy mogli zasilić koła medyczną flizeliną przeznaczoną do szycia maseczek jednorazowych. Na początek rozdamy ponad 1000 m2 materiału!

Część flizeliny została zasponsorowana przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze, część zakupiliśmy ze zbiórki przeprowadzonej wśród pracowników redakcji top agrar Polska.

Fizelina już jest w naszej redakcji. Zaczynamy zbierać zgłoszenia od organizacji zlokalizowanych na terenach wiejskich, które szyją charytatywnie maski ochronne.Jeśli jesteś przedstawicielką KGW lub innej organizacji i brakuje wam materiału, daj nam znać. Redakcja top agrar Polska przekaże Wam flzielinę w zamian za relację z akcji szycia.

Tu możesz zgłosić chęć otrzymania materiału do szycia maseczek!

Paulina Janusz-Twardowska
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska

redaktor „top agrar Polska”, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli trzody chlewnej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. kwiecień 2024 15:36