StoryEditor

Firma Korbanek będzie sprzedawać ciągniki i kombajny John Deere

Znana w całęj Polsce firma Korbanek Sp. z o.o. z Tarnowa Podgórnego k. Poznania rozpoczęła właśnie kolejny etap swojej działalności. Od 1 grudnia 2023 roku w ramach współpracy z firmą Fricke rozszerzyła swój asortyment o używane ciągniki i kombajny marki John Deere objętę fabryczną gwarancją.
08.12.2023., 17:19h

Firma  Korbanek sp. o.o. jest obecnie między innymi generalnym importerem maszyn marki Bergmann do Polski. Bergmann jest znanym i uznanym producentem rozrzutników obornika, przyczep samozbierających i przyczep przeładowczych.Wczęśniej spółka zajmowała się przez wiele lat sprzedażą ciągników i kombajnów marek: Claas, Fendt i Massey Ferguson.

Współpraca z firmą Fricke

Firma Korbanek od dwóch lat rozwija współpracę z firmą Fricke Polska w rejonie działania firmy Fricke obejmującym północno-wschodnią części Polski w zakresie sprzedaży maszyn marki Bergmann.Fricke jest dealerem maszyn i ciągników marki John Deere na tym obszarze.

Ciągniki i kombajny John Deere w Tarnowie Podgórnym

Od 1 grudnia 2023 roku firmy Korbanek i Fricke rozszerzyły współpracę o sprzedaż przez firmę Korbanek używanych ciągników i kombajnów marki John Deere objętych fabryczną gwarancją. Maszyny tego producenta stanowią teraz uzupełnienie oferty firmy Korbanek, będącej także generalnym importerem ciągników Arbos o mocy do 130 KM i kombajnów zbożowych Rostselmash.

Nowy etap dla firmy Korbanek

- Współczesne wymagania stawiane maszynom towarzyszącym, które często charakteryzują się dużymi wydajnościami, będących w ofercie firmy Korbanek, takich jak: Bergmann, Carre, Sola, Berthoud, Monosem, McHale, Gregoire Besson, czy również polskich dostawców maszyn Krukowiak, Unia Group i wiele innych, wymagającymi często współpracy z ciągnikami dużej mocy pasują pod każdym względem technicznym do ciągników John Deere. Jesteśmy pewni, że ta współpraca przyniesie obu stronom sporo satysfakcji i będzie dobrym prognostykiem na dalszy rozwój współpracy - czytamy w oświadczeniu prasowym szefa firmy Pawłą Korbanka przesłanym do naszej redakcji.

oprac. bcz na podst. inf. pras. Korbanek Sp. z o.o.

Fot. Korbanek

Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
28. luty 2024 17:32