Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Konkursy>

Mikołajkowa akcja top agrar Polska rozstrzygnięta - zobacz kto dostanie prezenty od Mikołaja z top agrar Polska!

Obrazek

Zasypaliście naszego Mikołaja prośbami o prezenty, ale zgodnie z regulaminem konkursu mógł on wybrać tylko 5 listów. Zobaczcie, które najbardziej złapały go za serce!

Bartłomiej Czekała7 grudnia 2021, 20:23
Nasz Mikołaj długo głowił się nad tym, które listy wybrać bo wszystkie były piękne, pomysłowe lub wzruszające. Po długich naradach z redakcyjnymi elfami postanowił, że prezenty o wartości 500 zł trafią do następujących dzieci:

  • Fabiana z Małych Radowisk,
  • Kingi z Borków,
  • Bartusia z Runowa,
  • Zosi z Witowa,
  • Kubusia z Przasnysza

Gratulujemy wszystkim wybranym dzieciom - nasz Mikołaj skontaktuje się z nimi w celu umówienia terminu dostarczenia paczki osobiście lub kurierem zgodnie z regulaminem i w zależności od sytuacji pandemicznej.


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)