StoryEditor

Ile kosztuje używana ładowarka teleskopowa?

Coraz więcej gospodarstw rolnych decyduje się na zakup ładowarek teleskopowych, które mają coraz szersze zastosowanie w pracach na terenie gospodarstwa czy pola. Mimo wszystko to nadal dosyć drogi sprzęt i dlatego sporym zainteresowaniem cieszą się ładowarki używane. Są często w dobrym stanie i mogą jeszcze posłużyć, a ich cena często jest bardzo atrakcyjna.
23.04.2021., 19:04h
W Internecie ofert sprzedaży używanych ładowarek jest wiele. W serwisie ogloszenia.agro.pl możemy znaleźć bardzo wiele ogłoszeń dotyczących sprzedaży ładowarek teleskopowych. Przyjrzyjmy się wybranym ofertom według kryterium od najtańszych do najdroższych.

Już za 54 tys. zł netto można kupić ładowarkę JCB Telescopic 526S z 1998 roku. Maszyna ma moc 95 KM, która generuje 4-cylindrowy silnik Perkins Turbo i napęd na 4 koła. Za napęd odpowiada skrzynia mechaniczna 4/4 a zmiana kierunku jazdy dokonuje się za pomocą rewersu elektrohydraulicznego. Wysięgnik ładowarki ma maksymalnie 5 m długości lub wysokości. Właściciel ładowarki ocenia jej stan na bardzo dobry.
ZOBACZ OFERTĘ!

Ponad 11 tys. więcej trzeba zapłacić za używaną ładowarkę teleskopową Manitou MLA 628 z 2005 roku. Maszyna od nowości pracowała u jednego właściciela i była serwisowana. Ładowarka posiada skrzynię mechaniczną i może udżwignąć do 2,8 tony na wysokość maksymalnie 5,8 metra. Dodatkowo posiada zaczep tylny do przyczepy i wyjścia hydrauliczne, więc z powodzeniem może zastąpić ciągnik podczas transportu np. przyczepy z nawozem na pole. Cena to 64 959 zł netto. ZOBACZ OFERTĘ!


Za 78 500 zł netto jest do kupienia ładowarka teleskopowa marki Dieci Agristar 37.7. Niestety, sprzedawca nie poda w ogłoszeniu roku produkcji tej maszyny, ale posiada ona bardzo bogate wyposażenie. Napędza ją 4-cylindrowy silnik Iveco o mocy 126 KM. Maszyna ma udźwig 3,7 tony i wysięgnik o długości 7 m. Operator ma do dyspozycji 3 zakresy sprzętu, napęd na 4 koła i skrzynię biegów hydrostatyczna.Oprócz łyżki do materiałów sypkich sprzedawca dorzuca także w cenie do kompletu widły do palet. ZOBACZ OFERTĘ!

Z kolei 92 000 zł netto + VAT trzeba zapłacić za ładowarkę teleskopową Claas Scorpion Varipower 9040. Maszyna przepracowała ponad 6 000 motogodzin. Napędza ją silnik Deutz o mocy 140 KM. Ładowarka ma udźwig 4 tony i wysięgnik o długości 9 m. Operator ma 3 zakresy skrętu i może rozwinąć prędkość do 40 km/h. Maszyna wyposażona jest w klimatyzację oraz zaczep do przyczepy. ZOBACZ OFERTĘ!

Spora popularnością na rynku używanych maszyn cieszą sie ładowarki firmy Merlo. Model P34.7 z 2021 roku sprzedawca na portalu ogloszenia.agro.pl wycenił na 109 000 zł netto + VAT.Sporym atutem tej maszyny jest to, że ma ona homologację na poruszanie się po drogach i jest zarejestrowana. Posiada ona zaczep transportowy do przyczepy. Ładowarkę napędza silnik o mocy 100 KM, jej udzwig to 3,4 tony i 7-metrowy wysięgnik. Na uwagę zasługuje fakt, że maszyna ta posiada wagę oraz 4 nowe opony. ZOBACZ OFERTĘ!


Więcej ogłoszeń używanych ładowarek znajdziecie na ogloszenia.agro.pl
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
27. luty 2024 22:12