StoryEditor

Lemken z APV w uprawie międzyplonów

Firmy Lemken i APV rozpoczęły współpracę w obszarze sprzętu uprawy międzyplonów. Współpraca Anthony‘ego van der Leya (Lemken) i Jürgena Schölsa (APV) oficjalnie rozpoczęła się na wspólnym spotkaniu podczas targów Agritechnica.
19.12.2019., 15:12h

Austriacki producent maszyn do pielęgnacji użytków zielonych jest dostawcą pneumatycznych siewników dla wielu innych producentów maszyn. Od stycznia do tego grona oficjalnie dołączyła firma Lemken. Kompaktowe siewniki pneumatyczne można zamontować niemal na każdej maszynie do uprawy, a technologia wybrana przez firmę APV obejmuje możliwość wysiewu od drobnych nasion, takich jak koniczyna, facelia, czy rzodkiewka, aż po większe nasiona, takie jak wyka, groch, łubin i fasola.

Od początku 2020 roku niemiecki producent maszyn rolniczych Lemken będzie również korzystał z oferty sprzętu APV i opcjonalnie wyposażał brony talerzowe Rubin i Heliodor, a także kultywatory Karat i Kristall w siewniki pneumatyczne austriackiej marki. Dodajmy, że Lemken sprzedaje produkowany przez APV siewnik międzyplonów pod nazwą Seedhub 5 o pojemności 200 i 500 l także w swoim niebiesko-białym designie z dostosowanym wyposażeniem.

Współpraca Anthony‘ego van der Leya (szef firmy Lemken) i Jürgena Schölsa (szefa firmy APV) oficjalnie rozpoczęła się na wspólnym spotkaniu w ramach targów Agritechnica w Hanowerze w listopadzie 2019 roku.
APV_Lemken_Agritechnica2019
Na zdjęciu od lewej: Matthias Maasackers (kierownik ds. Produktu LEMKEN), Johannes Vochtel (kierownik działu zakupów LEMKEN), Anthony van der Ley (dyrektor generalny LEMKEN), Jürgen Schöls (dyrektor generalny APV), Christian Karrer (dyrektor ds. Sprzedaży i marketingu APV)

Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. kwiecień 2024 23:34