Zaloguj
Jesteś w strefie Premium
Strona główna>Artykuły>Świnie>Organizacja produkcji świń>

Duńczycy stawiają na przeżywalność prosiąt

Subskrybuj lub zaloguj się,

aby obejrzeć film.

Grupa Danish Genetics produkuje rocznie do 260 tys. loch czystorasowych. Na co stawiają Duńczycy w swoim programie hodowlanych i kto jest ich głównym klientem – mówi Irina Vasylevych z Breeders of Denmark.

Paulina Janusz-Twardowska14 czerwca 2022, 07:39

- Nasz Program hodowlany jest w 100% komercyjny. Obserwujemy rezultaty w  gospodarstwach naszych klientów. Dla nas jest bardzo ważne, by klienci byli zadowoleni z naszego produktu: zakłady mięsne chciały kupować naszą wieprzowinę, a właściciele tuczarni kupowali nasze prosięta i byli zadowoleni z konwersji paszy oraz dziennych przyrostów, by przy minimalnym wkładzie mogli osiągnąć maksymalne wyniki – mówi  Vasylevych z Breeders of Denmark.


Pozostało 70 % tekstu
Ten artykuł jest dostępny dla subskrybentów top agrar Premium.

Aby czytać wszystkie artykuły ze strefy Premium dołącz do grona subskrybentów już teraz! Skorzystaj ze specjalnej oferty – teraz tylko 3 zł za pierwsze 3 miesiące nieograniczonego dostępu do top agrar Premium.

Codziennie przygotowujemy dla Ciebie m. in. fachowe artykuły, porady i komentarze ekspertów, raporty oraz prognozy rynkowe. Bądź na bieżąco z tym, co najważniejsze dla rolnika.

SubskrybujZaloguj się
Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Przewiń W GÓRĘ LUB KLIKNIj aby WRÓCIĆ DO STRONY GŁÓWNEJ