StoryEditor

Ekoschematy w praktyce - zapraszamy na webinarium!

Nowa Wspólna Polityka Rolna i Krajowy Plan Strategiczny rodzą codziennie nowe pytania i wątpliwości. Jak planować produkcję i prace na polu zgodnie z zasadami warunkowości? Z jakich ekoschematów skorzystać i jak je łączyć, by otrzymać najwyższe możliwe dopłaty? Jak prawidłowo wypełnić dokumenty do ARiMR? W tegorocznej kampanii składania wniosków wspieramy aktywnie naszych Prenumeratorów i Subskrybentów!
25.03.2023., 21:03h

Zapraszamy na moderowany webinar ekspercki dotyczący nowych zasad. Podczas naszego spotkania gwarantujemy aktywny udział widzów i umożliwiamy zadawanie pytań.  Spotkamy się już 4 kwietnia w godz. 15.00–17.00.

Naszym prelegentem będzie Marek Krysztoforski, ekspert z CODR Oddział w Radomiu.Webinarium poprowadzą: Karol Bujoczek, redaktor naczelny top agrar Polska oraz Grzegorz Ignaczewski, ekspert ds. Wspólnej Polityki Rolnej i funduszy unijnych.Podczas webinarium odpowiemy m. in. na nastepujące pytania:

- Jak planować produkcję i prace na polu zgodnie z zasadami warunkowości?
- Z jakich ekoschematów skorzystać i jak je łączyć, by otrzymać najwyższe możliwe dopłaty?
- Jak prawidłowo wypełnić dokumenty do ARiMR?

Podczas naszego spotkania gwarantujemy aktywny udział widzów i umożliwiamy zadawanie pytań, które można już przesłać w formularzu zgłoszeniowym.

Formularz i zapisy na stronie ekoschematy.topagrar.plZapisz się już dziś!
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
19. czerwiec 2024 13:26