StoryEditor

Metamorfozy rolniczek - finał letniej odsłony

Dwie dziewczyny, dwa odmienne typy urody, dwie olbrzymie metamorfozy. Oto pierwszy finał. Jeśli chcesz przejść podobną zmianę zgłoś się do konkursu.
27.07.2021., 11:07h
Aneta Dąbrowska i Sylwia Jaruga stawiły się w Poznaniu pełne entuzjazmu, ale również obaw. Są pierwszymi zwyciężczyniami konkursu naszej redakcji na metamorfozy rolniczek, którego partnerem głównym jest Timac Agro. Panie Aneta (45 l.) i Sylwia (32 l.) pod okiem naszych specjalistek przeszły diametralną zmianę wyglądu
Choć w trakcie metamorfoz nie do końca były pewne, czy rady stylistek są słuszne, finalnie nie posiadały się z radości. Po uwieńczonej w sesji zdjęciowej zmianie nabrały pewności siebie, a fotografie pozostaną pamiątką tego dnia na wiele lat. Niespodzianką dla uczestniczek były nie tylko ubrania, w których wystąpiły przed obiektywami, ale też zestaw kosmetyków marki Miraculum.Aneta Dąbrowska i Sylwia Jaruga stawiły się w Poznaniu pełne entuzjazmu, ale również obaw.
Są pierwszymi zwyciężczyniami konkursu naszej redakcji na metamorfozy rolniczek, którego partnerem głównym jest Timac Agro. Panie Aneta (45 l.) i Sylwia (32 l.) pod okiem naszych specjalistek przeszły diametralną zmianę wyglądu. Choć w trakcie metamorfoz nie do końca były pewne, czy rady stylistek są słuszne, finalnie nie posiadały się z radości. Po uwieńczonej w sesji zdjęciowej zmianie nabrały pewności siebie, a fotografie pozostaną pamiątką tego dnia na wiele lat. Niespodzianką dla uczestniczek były nie tylko ubrania, w których wystąpiły przed obiektywami, ale też zestaw kosmetyków marki Miraculum.

Jeśli i Ty chcesz przejść pełną metamorfozę swojego wizerunku – zgłoś się do naszego konkursu. Przed nami jeszcze trzy odsłony modowych zmagań. Nie czekaj, wejdź na stronę www.topagrar.pl/konkursy/ i wypełnij formularz w zakładce "Kobiece metamorfozy z Timac Agro". Może to właśnie Ty odmienisz się na najbliższe miesiące!
Zgłoszenia do odsłony jesiennej przyjmujemy do 6 sierpnia.

Kliknij i zgłoś się!
Metamorfozy rolniczek przeprowadziły: Magdalena Kocurek – Stolarnia – Warsztat Kobiecości (stylizacja i make-up), Monika Świderska (koloryzacja i fryzury), Izabela Dąbrowska-Ochnio – The Body Place (manicure).
Sesja foto: Monika Lisiecka – MGStudio, Katarzyna Sierszeńska – top agrar Polska.
Paulina Janusz-Twardowska
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska

redaktor „top agrar Polska”, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli trzody chlewnej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
08. grudzień 2023 16:28