Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>

Metamorfozy rolniczek - finał letniej odsłony

Dwie dziewczyny, dwa odmienne typy urody, dwie olbrzymie metamorfozy. Oto pierwszy finał. Jeśli chcesz przejść podobną zmianę zgłoś się do konkursu.

Paulina Janusz-Twardowska30 lipca 2021, 10:13
Aneta Dąbrowska i Sylwia Jaruga stawiły się w Poznaniu pełne entuzjazmu, ale również obaw. Są pierwszymi zwyciężczyniami konkursu naszej redakcji na metamorfozy rolniczek, którego partnerem głównym jest Timac Agro. Panie Aneta (45 l.) i Sylwia (32 l.) pod okiem naszych specjalistek przeszły diametralną zmianę wyglądu
Choć w trakcie metamorfoz nie do końca były pewne, czy rady stylistek są słuszne, finalnie nie posiadały się z radości. Po uwieńczonej w sesji zdjęciowej zmianie nabrały pewności siebie, a fotografie pozostaną pamiątką tego dnia na wiele lat. Niespodzianką dla uczestniczek były nie tylko ubrania, w których wystąpiły przed obiektywami, ale też zestaw kosmetyków marki Miraculum.Aneta Dąbrowska i Sylwia Jaruga stawiły się w Poznaniu pełne entuzjazmu, ale również obaw.
Są pierwszymi zwyciężczyniami konkursu naszej redakcji na metamorfozy rolniczek, którego partnerem głównym jest Timac Agro. Panie Aneta (45 l.) i Sylwia (32 l.) pod okiem naszych specjalistek przeszły diametralną zmianę wyglądu. Choć w trakcie metamorfoz nie do końca były pewne, czy rady stylistek są słuszne, finalnie nie posiadały się z radości. Po uwieńczonej w sesji zdjęciowej zmianie nabrały pewności siebie, a fotografie pozostaną pamiątką tego dnia na wiele lat. Niespodzianką dla uczestniczek były nie tylko ubrania, w których wystąpiły przed obiektywami, ale też zestaw kosmetyków marki Miraculum.

Jeśli i Ty chcesz przejść pełną metamorfozę swojego wizerunku – zgłoś się do naszego konkursu. Przed nami jeszcze trzy odsłony modowych zmagań. Nie czekaj, wejdź na stronę www.topagrar.pl/konkursy/ i wypełnij formularz w zakładce "Kobiece metamorfozy z Timac Agro". Może to właśnie Ty odmienisz się na najbliższe miesiące!
Zgłoszenia do odsłony jesiennej przyjmujemy do 6 sierpnia.

Kliknij i zgłoś się!
Metamorfozy rolniczek przeprowadziły: Magdalena Kocurek – Stolarnia – Warsztat Kobiecości (stylizacja i make-up), Monika Świderska (koloryzacja i fryzury), Izabela Dąbrowska-Ochnio – The Body Place (manicure).
Sesja foto: Monika Lisiecka – MGStudio, Katarzyna Sierszeńska – top agrar Polska.


1 z 17
Obrazek

2 z 17
Obrazek

3 z 17
Obrazek

4 z 17
Obrazek

5 z 17
Obrazek

6 z 17
Obrazek

7 z 17
Obrazek

8 z 17
Obrazek

9 z 17
Obrazek

10 z 17
Obrazek

11 z 17
Obrazek

12 z 17
Obrazek

13 z 17
Obrazek

14 z 17
Obrazek

15 z 17
Obrazek

16 z 17
Obrazek

17 z 17
Obrazek

Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)