StoryEditor

Świąteczna przemiana pani Beaty

Rolniczka, żona, matka i babcia. Do tej pory nie przywiązywała wagi do makijażu czy fryzury. Jednak po metamorfozach obiecała, że to się zmieni!
25.11.2021., 14:11h
W małym ciele wielki duch! To stwierdzenie idealnie pasuje do Beaty Zawadzkiej, z której aż kipi pozytywna energia. Na co dzień wraz z mężem zajmuje się gospodarstwem – od 30 lat hodują gęsi i kaczki, wychowała trójkę synów (w tym bliźniaki!), teraz pomaga w opiece nad wnuczętami, jest też przewodniczącą w KGW w Rychcicach.

Przemiana pani Beaty


Twarz i cera: Pani Beta prezentuje ciekawy, bałkański typ urody. Ciemne włosy i oprawa oczu, oliwkowa karnacja podkreślone odpowiednim makijażem zachwycają. Korektor i podkład dobrany do koloru cery tuszuje niedoskonałości, róż uwypukla ładne kości policzkowe, a satynowy puder matowi i stanowi wykończenie. Świeżości nadaje delikatne rozświetlenie wewnętrznej okolicy oka, grzbietu nosa i łuku Kupidyna.

Oczy i usta: Bardzo gęste brwi pani Beaty zostały ukształtowane i delikatnie przyciemnione henną. Dzięki kresce na górnej powiece, cieniowaniu powieki od jaśniejszego do ciemniejszego w kierunku zewnętrznym i doklejanym rzęsom udało się podnieść opadający kącik oka. Dopełnieniem jest roztarta pędzelkiem dolna kreska oraz wytuszowane dolne rzęsy. To zabiegi, które otwierają głęboko osadzone oczy. Piwna tęczówka doskonale wygląda w towarzystwie cieni w kolorach: bakłażan, fiolet, chłodny brąz, bordo. Bardzo ładną linię ust podkreśla różowa szminka.

Fryzura: Nasza bohaterka ma mocne i bardzo gęste włosy. Jej dotychczasowa fryzura do ramion była nieokiełznana i zbyt obita w stosunku do filigranowej sylwetki. Poza tym zakrywała niskie czoło pani Beaty. Cięcie do brody z grzywką czesaną do góry, zaproponowane przez naszą fryzjerkę, uwypukla naturalny skręt włosa. Dzięki cieniowaniu fryzura straciła na objętości, a zyskała lekkość. Ciemny kolor włosów został odświeżony i dzięki intensywnemu nawilżaniu włosy zyskały blask.

Jeśli i Ty chcesz zmienić swój wygląd – nie czekaj i zgłoś się. To już ostatnia szansa!
 
Partnerem akcji jest Timac Agro

Metamorfozy rolniczek przeprowadziły: Magdalena Kocurek – Stolarnia – Warsztat Kobiecości (stylizacja i make-up), Joanna Świergiel – Hair Best (koloryzacja i fryzury), Izabela Dąbrowska-Ochnio – The Body Place (manicure).

Sesja foto: Monika Lisiecka – MGStudio, Paulina Janusz-Twardowska top agrar Polska.
Paulina Janusz-Twardowska
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska

redaktor „top agrar Polska”, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli trzody chlewnej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
30. listopad 2023 01:44