StoryEditor

Jubileuszowy Agrotech w Kielcach

Targi Agrotech w Kielcach obchodzą w tym roku jubileusz – odbywają się już po raz dwudziesty. Impreza potrwa od czwartku do niedzieli (7-9 marca br.) i zgromadziła 600 wystawców z kraju i zagranicy, prezentujących sprzęt i wyposażenie dla rolnictwa, tudzież leśnictwa.
07.03.2014., 19:03h

Na piątkowym otwarciu targów spodziewano się również ministra rolnictwa, ale przesunął on swoje przybycie do Kielc na drugą połowę dnia, w związku z uczestnictwem w negocjacjach z Komisją Europejską odnośnie ASF i wsparcia dla producentów trzody. O tym, co udało mu się wywalczyć, poinformujemy w odrębnym komunikacie.


Spółka Targi Kielce SA szczyci się tym, że posiada drugą co do wielkości powierzchnię wystawienniczą w Polsce. Od lat zresztą miasto Kielce – jedyny właściciel targów, mocno inwestuje w powierzchnię wystawienniczą i targową infrastrukturę. Dla gości swe podwoje otwarły: hala o powierzchni 7 tys. m kw., nowe centrum kongresowe i charakterystyczna wieża widokowa (na zdjęciu), która może stać się nową ikoną targów.

Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
17. lipiec 2024 22:10