Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Targi wystawy>

Polagra-Premiery: Nawożenie organiczne w zgodzie z prawem i naturą

Obrazek

Chcesz się dowiedzieć, jak skutecznie i zgodnie przepisami stosować nawozy naturalne? Przyjdź na wyjątkowe seminarium, które nasza redakcja przeprowadzi już w piątek o godzinie 11:30 podczas targów Polagra-Premiery w Poznaniu.

Jan Beba16 stycznia 2020, 09:15

Jesteś hodowcą, ale trudno Ci się odnaleźć w gąszczu nowych przepisów regulujących nawożenie organiczne związanych m.in. z dyrektywą azotanową? A może planujesz inwestycję w sprzęt do nawożenia i nie wiesz na jakie wyposażenie wozu asenizacyjnego czy rozrzutnika warto się zdecydować? Dobrze trafiłeś!

Nowoczesne maszyny i technologie ułatwiające precyzyjne nawożenie organiczne w kontekście coraz bardziej restrykcyjnych przepisów – pod takim hasłem w najbliższy piątek odbędzie się seminarium organizowane przez redakcję „top agrar Polska”. Spotkanie w ramach dnia zootechnika na targach Polagra-Premiery rozpocznie się o godzinie 11:30 w Strefie Innowacji w pawilonie 5A (teren MTP).

polagra-premiery

Plan spotkania:

  • Prezentacja założeń przepisów regulujących nawożenie.
  • Efektywne nawożenie azotowe. Porównanie technologii aplikacji gnojowicy.
  • Jaki rozrzutnik wybrać? Porównanie różnych konstrukcji
  • Bliska podczerwień w precyzyjnym nawożeniu gnojowicą.
  • Dyskusja

Serdecznie zapraszamy!Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)