StoryEditor

Spotkajmy się na targach Polagra-Premiery

Od 17 do 19 stycznia 2020 roku Poznań stanie się centrum branży rolniczej w Polsce. Wszystko za sprawą targów Polagra-Premiery organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.
16.12.2019., 15:12h
Styczniowa wystawa to przede wszystkim znakomita okazja, aby zobaczyć nowości produktowe na sezon 2020 i porównać ofertę różnych dostawców. Z kolei organizacja targów tuż po Agritechnice w Hanowerze, to bardzo dobre rozwiązanie, które pozwala przedstawić rolnikom najnowszy sprzęt.

Akcje redakcji

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w akcjach redakcji „top agrar Polska”, szczególnie w rozstrzygnięciu konkursu filmowego „Dumny ze swojej roli” w Alei Lipowej od godz. 13.30 do 14.30. Przypomnijmy, że pula nagród w konkursie to aż 12 tys. zł.

W ramach panelu zootechnika, który odbędzie się w piątek 17.01 (11:30 – 12:55) w strefie innowacji w pawilonie 5A  nasza redakcja zorganizuje seminarium pt. „Nowoczesne maszyny i technologie ułatwiające precyzyjne nawożenie organiczne w kontekście coraz bardziej restrykcyjnych przepisów”. Podczas seminarium zaprezentujemy aktualne przepisy regulujące nawożenie organiczne w Polsce czy technologie precyzyjnego nawożenia gnojowicą i obornikiem.

Drugiego dnia wystawy, w sobotę 18 stycznia od godziny 12:00 do 13:55, w strefie innowacji wspólnie z redakcją Profi w ramach panelu o innowacjach w rolnictwie przeprowadzimy seminarium pt. „Traktory i maszyny przyszłości już dziś na naszych polach. Prezentacja nowości wiodących firm. Prezentacja wyników NBOR”.

Serdecznie zapraszamy zarówno do uczestnictwa w naszych seminariach, jak i odwiedzenia naszego stoiska w pawilonie 5.
Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
22. lipiec 2024 01:28