StoryEditor

VI Mazurskie Agro Show już jutro!

Przed nami szósta edycja Mazurskiego Agro Show, wystawy rolniczej organizowanej przez Polską Izbą Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Ostródzie. Wystawa odbędzie się od 8 do 9 lutego 2020 roku.
28.01.2020., 15:01h

Województwo warmińsko-mazurskie oraz sąsiadujące z nim regiony to nie tylko zielone płuca Polski, ale też teren o ogromnym potencjale rolniczym, słynący z wysokiej jakości produkcji. Celem organizatora było, by rolnicy z tej części kraju cyklicznie mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami z branży i dzięki temu podnosili jakość i wydajność swoich gospodarstw. Z drugiej strony Mazurskie Agro Show daje możliwość zaprezentowania się regionalnym dystrybutorom reprezentującym krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych. Pięć dotychczasowych edycji targów potwierdziło, że istniała ogromna potrzeba wykreowania  w tym regionie wielkiego cyklicznego branżowego wydarzenia, które jest nie tylko okazją do zawierania umów biznesowych, ale też platformą wymiany wiedzy i doświadczeń. Świadczy o tym rosnące co roku grono wystawców oraz liczba odwiedzających. Impreza stała się punktem obowiązkowym w kalendarzach producentów i wystawców, a wielu rolników, odlicza od początku roku dni do kolejnej edycji tej wystawy.

Mazurskie Agro Show w Ostródzie stało się jednym z ważniejszym wydarzeń branżowych w tej części Polski. Co roku wystawę odwiedza ponad 42 tysiące osób. Jest to więc największa i najliczniej odwiedzana przez zwiedzających wystawa rolnicza w Polsce północno–wschodniej. Rekordowa jest też zawsze liczba wystawców. Swą ofertę prezentuje w Ostródzie  ponad 250 firm. To nie tylko producenci maszyn i urządzeń rolniczych, ale także producenci nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin oraz inne firmy z szeroko pojętej branży rolniczej. Impreza odbędzie się w nowoczesnym obiekcie wystawienniczym Expo Mazury, w Ostródzie na ul. Grunwaldzkiej 55.

Bilety można nabyć już teraz na portalu ebilet.pl, w cenie 10 zł. Bilety są jednodniowe, dzieci do 12 roku życia będą miały wstęp bezpłatny za okazaniem legitymacji szkolnej. Bilety będzie również można nabyć bezpośrednio w dniu wystawy w kasach obiektu Expo Mazury. Wówczas cena biletów będą następujące: 15 zł – cena standardowa i 10 zł – cena biletu po okazaniu aplikacji mobilnej Agro Show.

Dodajmy, że Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych jak co roku przyznaje dofinansowanie do przyjazdu zorganizowanej grupy osób na wystawę Agro Show. Dopłata następuje do każdego zgłoszonego autokaru, a o jej wysokości decyduje miejsce wyjazdu (siedziba organizatora). Aby zarejestrować grupę należy wypełnić formularz on-line dostępny na stronie internetowej targów. Rejestracja trwać będzie do 30 stycznia 2020. Po 30 stycznia 2020 roku rejestracja możliwa będzie wyłącznie na terenie wystawy w dniach 8-9 lutego 2020r.

Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
30. listopad 2023 02:31