Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.pl
Strona główna>Artykuły>Technika>

Samobieżny opryskiwacz Kuhn F40 – jak sobie radzi na polu? (FILM)

Żniwa i siew z top agrar Polska i profi, za nami. Podczas wydarzenia w Nagradowicach zaprezentowały się kombajny klawiszowe i rotorowe, brony mulczowe, kultywatory i brony talerzowe, opryskiwacze, pługi i agregaty uprawowo-siewne, siewniki do siewu uproszczonego i pasowego oraz maszyna do zbierania kamieni. Wśród nich można było zobaczyć w pracy  najnowszy samobieżny opryskiwać Kuhn F40. 

Dorota Kolasińska14 lipca 2022, 16:15
Podczas naszego pokazu „Żniwa i siew z top agrar Polska” w Nagradowicach 12 lipca po raz pierwszy przed szerszą publicznością w pracy zaprezentowaliśmy samojezdny opryskiwacz Kuhn F40 na pokazie przedpremierowym! 
To nowa grupa maszyn w ofercie francuskiej marki, która poszerzyła się po przejęciu rodzimego producenta takich właśnie maszyn, Artec. W czerwonych barwach samobieżny opryskiwacz Kuhn F40 wyposażony był zbiornik o pojemności 4000 l dla cieczy roboczej i sześciocylindrowy silnik o mocy powyżej 200 KM. Dostępna w tym modelu szerokość belki opryskowej to 24-50 m. Maksymalna prędkość wynosi 40 km/h.
oprac. dkol/jb
fot. archiwum

Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Ważne Tematy

Ważne Tematy