StoryEditor

Samobieżny opryskiwacz Kuhn F40 – jak sobie radzi na polu? (FILM)

Żniwa i siew z top agrar Polska i profi, za nami. Podczas wydarzenia w Nagradowicach zaprezentowały się kombajny klawiszowe i rotorowe, brony mulczowe, kultywatory i brony talerzowe, opryskiwacze, pługi i agregaty uprawowo-siewne, siewniki do siewu uproszczonego i pasowego oraz maszyna do zbierania kamieni. Wśród nich można było zobaczyć w pracy  najnowszy samobieżny opryskiwać Kuhn F40. 
14.07.2022., 15:07h
Podczas naszego pokazu „Żniwa i siew z top agrar Polska” w Nagradowicach 12 lipca po raz pierwszy przed szerszą publicznością w pracy zaprezentowaliśmy samojezdny opryskiwacz Kuhn F40 na pokazie przedpremierowym! 
To nowa grupa maszyn w ofercie francuskiej marki, która poszerzyła się po przejęciu rodzimego producenta takich właśnie maszyn, Artec. W czerwonych barwach samobieżny opryskiwacz Kuhn F40 wyposażony był zbiornik o pojemności 4000 l dla cieczy roboczej i sześciocylindrowy silnik o mocy powyżej 200 KM. Dostępna w tym modelu szerokość belki opryskowej to 24-50 m. Maksymalna prędkość wynosi 40 km/h.
oprac. dkol/jb
fot. archiwum
Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
07. grudzień 2023 18:00