StoryEditor

Ciągnik przygniótł mężczyznę, służby pieszo ruszyły na ratunek

Wczoraj po południu doszło do bardzo groźnego wypadku w miejscowości Nawsie (woj. podkarpackie). Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. W ciężkim stanie trafił do szpitala. Ze względu na trudne warunki terenowe, służby musiały pieszo dojść do miejsca zdarzenia.
26.07.2020., 12:07h

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 14 w miejscowości Nawsie (gm. Wielopole Skrzyńskie, woj. podkarpackie). Podczas prac w lesie ciągnik przewrócił się i przygniótł mężczyznę.

 

Na miejsce wezwano pogotowie i straż pożarną. Jednak ze względu na trudne warunki terenowe, druhowie musieli dojść do poszkodowanego pieszo ok. 600 m.

 

Po udzieleniu pierwszej pomocy, poszkodowanego zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Do szpitala trafił w ciężkim stanie.

 

Ksz, na podst. KSRG OSP Wielopole Skrzyńskie, fot. KSRG OSP Wielopole Skrzyńskie

Kamila Szałaj
Autor Artykułu:Kamila Szałaj Redaktorka portalu tygodnik-rolniczy.pl i Tygodnika Poradnika Rolniczego. Kamila Szałaj jest ekspertką z zakresu polityki rolnej w Polsce oraz rynków rolnych. Specjalizuje się także w kwestii dopłat bezpośrednich i dotacji dla rolnictwa. Podejmuje też tematy dotyczące bezpieczeństwa w rolnictwie oraz interwencji w obronie rolników. Zdobyła 1. miejsce w ogólnopolskim konkursie KRUS „W rolnictwie można pracować bezpieczniej”. W 2018 roku odznaczona przez ministra rolnictwa medalem Zasłużony dla Rolnictwa.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. czerwiec 2024 19:39