StoryEditor

Lubelskie: tragiczny bilans wypadku w Przytocznie

W woj. lubelskim na drodze krajowej nr. 48 pomiędzy Kockiem, a Moszczanką doszło do wypadku. W wyniku zderzenia osobówki z ciągnikiem rolniczym ucierpiały cztery osoby. 
24.02.2021., 15:02h
Jak informuje Lubelska Policja wczorajszego wieczoru doszło do tragicznego wypadku na DK 48 w województwie lubelskim, w wyniku którego nie żyje jedna osoba, a trzy zostały ranne. W Przytocznie około godziny 20.40, jadący BMW 18-letni mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w jadący w tym samym kierunku ciągnik rolniczy z podczepionym zbiorkiem do przewozu płynnych ładunków. 

– W wyniku uderzenia zginął 26-letni pasażer BMW. Pasażerka była wycinana z wraku przez strażaków przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci prowadzili czynności na miejscu wypadku pod nadzorem Prokuratora. Droga na ten czas była zablokowana – informuje Lubelska Policja. 

Jak z kolei relacjonuje lublin112.pl do zdarzenia doszło w gęstej mgle, a na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Mimo przeprowadzonej reanimacji nie udało się uratować kierowcy BMW, jego towarzyszka została przetransportowana do szpitala. Utrudnienia na drodze trwały kilka godzin, a policja wyznaczyła objazdy. 

Oprac. dkol na podst. lubelska.policja.gov.pl/lublin112.pl
Fot. Lubelska Policja

Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
02. grudzień 2023 16:23