StoryEditor

Nie żyje 83 latek, został przygnieciony przez ciągnik

Prace polowe w pełni. Policja apeluje o zachowanie bezpieczeństwa i zdrowego rozsądku. 
14.07.2018., 18:07h
W związku z trwającym sezonem prac polowych, policja apeluje o zachowanie zdrowego rozsądku i szczególnej ostrożności. Chwila nieuwagi wystarczy by doszło do tragedii. Za przykład Policja podaje wypadek w Walewicach w gminie Zelów.


83-latek, został przygnieciony przez ciągnik rolniczy do drewnianej belki, zmarł na miejscu.
Zwłoki mieszkańca gminy Zelów znalazł sąsiad, który 4 lipca 2018 roku około godz. 15.00 przyszedł do niego na posesję. W trakcie obchodu gospodarstwa, w stodole, zauważył przygniecionego do drewnianego słupa 83-latka, który nie dawał żadnych oznak życia. O zdarzeniu natychmiast powiadomił policję i pogotowie.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, odpalony, nie zabezpieczony hamulcem ciągnik, najprawdopodobniej stoczył się w momencie, kiedy mężczyzna przechodził, przygniatając go kołem do drewnianej belki. 
Policja apeluje o zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Obsługa maszyn, a także obecność dzieci w ich pobliżu może być niebezpieczna. Policjanci apelują do kierowców maszyn rolniczych o zwiększoną ostrożność, a do rodziców o zwrócenie szczególnej uwagi na dzieci. Bądźmy przezorni i przewidujący, aby nie dochodziło do tego typu wypadków.
źródło: policja.pl (KWP w Łodzi / kp)

Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
08. grudzień 2023 16:42