StoryEditor

Pijany kierowca ciągnika rolniczego zderzył się z motocyklistą - trwa walka o życie!

Do tego tragicznego w skutkach wypadku doszło w ten weekend. Pijany kierowca ciągnika rolniczego zderzył się z motocyklistą. Ranny 35-latek trafił do szpitala, gdzie walczy o życie. Pilnie potrzebuje krwi!
01.06.2020., 15:06h
W sobotę w gminie Stara Biała (woj. mazowieckie) doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z motocyklem. Traktorzysta nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście i uderzył w niego. Mężczyzna w ciężkim stanie z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

– Do zdarzenia doszło około godziny 12.20 w miejscowości Stare Proboszczewice na skrzyżowaniu ulicy Włoczewska z drogą prowadzącą do miejscowości Trzebuń. Według wstępnych ustaleń policjantów, 48-letni kierujący ciągnikiem rolniczym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu jadącemu motocyklem – podała do wiadomości mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.

Jak się okazuje, kierowca ciągnika rolniczego był nietrzeźwy. Przez jego nieumyślne zachowanie 35-letni motocyklista walczy o życie w szpitalu. Jak poinformowała rodzina poszkodowanego, jego stan na ten moment jest krytyczny. Pilnie potrzebuje krwi.

Jak czytamy na portalu petronews.pl, poszukiwana grupa krwi to BRH+, ale może być każda inna.

Krew można oddawać na przykład w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddział terenowy w Płocku, od poniedziałku do piątku w godz. 7-13 z zaznaczeniem, że przekazuje się ją na rzecz Rafała Suskiego.

Źródło: www.petronews.pl
Dominika Mulak
Autor Artykułu:Dominika Mulak Dziennikarka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
05. grudzień 2023 20:51