StoryEditor

Podlasie: niebezpieczny wypadek w Długoborzu

W woj. podlaskim, w powiecie zambrowskim doszło do bardzo groźnego wypadku. Auto osobowe zderzyło się z ciągnikiem. Kobieta trafiła do szpitala. 
11.03.2021., 14:03h
Sezon prac polowych w większości rejonów kraju ruszył z kopyta, ciągniki jeżdżą z pola na pole, a kierowcy muszą znacznie bardziej uważać na maszyny rolnicze niż zimą. Niestety nie udało się uniknąć zderzenia auta osobowego i ciągnika w okolicach Zambrowa. 

W Długoborzu na Podlasiu na drodze prowadzącej do miejscowości Rykacze doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta poruszająca się Oplem Corsa kobieta wjechała w wykonujący skręt w lewo ciągnik na teren posesji, do którego była podczepiona przyczepa oraz chwytak. Ciągnik poruszał się w przeciwnym kierunku niż auto osobowe. Kobieta z impetem uderzyła w ciągnik, który powinien ustąpić jej pierwszeństwa, jednak tego nie zrobił. Autem oprócz kobiety podróżowało 8-letnie dziecko. 

– W wyniku tego zderzenia, kobieta z obrażeniami została przetransportowana do szpitala. Kierowcy ciągnika i dziecku nic się nie stało. Przyczyny wypadku wyjaśnia policja – informuje OSP Stary Laskowiec, który zjawił się na miejscu. 

Podczas badania alkomatem, jak wynika z informacji okazało się, że mężczyzna był w stanie po spożyciu alkoholu, jednak nie można stwierdzić, że był pijany. Na alkomacie wyskoczyła wartość 0,3 promila. 

Oprac. dkol na podst. OSP Stary Laskowiec/zambrow.org/poranny.pl
Fot. OSP Stary Laskowiec
Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
05. grudzień 2023 10:22