StoryEditor

Policja w Północnej Karolinie udała się w pościg za zabytkowym traktorem {FILM}

Rozłożone kolczatki na drodze, strzelanie w opony, a w końcu użycie paralizatora dopiero pozwoliło schwytać mężczyznę, który rozpoczął policyjny pościg w Stanach Zjednoczonych, uciekając zabytkowym traktorem John Deere.
25.01.2023., 12:01h

Ronnie Hick, który był znany lokalnej policji, ukradł zabytkowy traktor. Mężczyzna w trakcie swojej wycieczki po mieście, groźnie wymachiwał w kierunku pieszych i rozbijał się o rzeczy, które zawadzały mu po drodze, między innymi uderzył w kilka pojazdów, śmietniki czy nawet w kościół.W czasie pościgu policja miała okazję przekonać się, że traktory John Deere są wyjątkowo mocne oraz szybkie. Policjanci próbowali zatrzymać pojazd za pomocą kolczatek, jednak to nie przyniosło oczekiwanych skutków. Próbowali również strzelać w opony, jednak i to nie przyniosło oczekiwanych efektów.

 

Ronnie Hick trafił na zakręt w prywatną posesję i w tym miejscu pościg dobiegł końca. Mężczyzna z traktora wyskoczył, trzymając w ręce nóż, przez co policjanci byli zmuszeni do użycia paralizatora. Hicks trafił do aresztu, gdzie o postawiono mu zarzuty.

opr. Bernat Patrycja
Fot: Queen City News Twitter

Patrycja Bernat
Autor Artykułu:Patrycja Bernat Redaktorka portalu topagrar.pl, specjalistka ds. rynku nawozów i uprawy roślin
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
01. grudzień 2023 18:29