Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Rolnik wpadł do kombajnu!

27.07.2018

Drukuj

Rolnik wpadł do kombajnu!

Artykuł dostępny

W środę w okolicach miejscowości Pniewo, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie wspólnie z druhami z jednostek OSP Okonek, OSP Pniewo, OSP Jastrowie oraz Zespołami Ratownictwa Medycznego, w tym z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym, prowadzili działania ratownicze. Okazało się, że na jednym z pól uprawnych, operator kombajnu wpadł do zasobnika na zboże, który znajduje się wewnątrz maszyny. Pracujące podzespoły kombajnu poważnie zraniły mężczyznę.

r e k l a m aDziałania ratownicze były w tym przypadku trudne, bo trzeba było wydostać poszkodowanego ze środka maszyny. Po udzieleniu pierwszej pomocy, mężczyznę przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który z licznymi obrażeniami ciała został zabrany śmigłowcem do szpitala.

Przypominamy o zachowaniu szczególnej ostrożności w trakcie obsługi i eksploatacji maszyn rolniczych, bo jak widać wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do tragedii.   oprac. mm

Polecany artykuł

Coraz mniej grup producentów rolnych jest uznawanych


źródło i foto: KP PSP Złotów

Polecane dla Ciebie:

article icon

Plan zagospodarowania przestrzennego i wezwanie do zapłaty planistycznej

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii