StoryEditor

Ciągnik z 3 osobami stoczył się ze skarpy

Niebezpieczny wypadek miał miejsce w miejscowości Średnie Wielkie w województwie podkarpackim. W czasie wjeżdżania pod górkę, ciągnik z 3 młodymi osobami w środku osunął się z 50-metrowej skarpy.
17.07.2018., 09:07h
Zdarzenie miało miejsce w czwartek około godziny 17.30 w miejscowości Średnie Wielkie. Ciągnik rolniczy marki MTZ z trzema osobami w kabinie wjeżdżał po stromej powierzchni. W pewnym momencie stracił przyczepność i zsunął się ze skarpy, zatrzymując się na drzewach około 50 metrów niżej.

W wyniku tego, ranna została 24-letnia kobieta oraz dwaj mężczyźni w wieku 24 i 34 lat. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali w Sanoku, Lesku i Krośnie. Ich obrażenia są poważne, ale nie zagrażają życiu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że ciągnikiem kierowała kobieta. Po zbadaniu trzeźwości okazało się, że pod wpływem alkoholu był 34-latek, który w wydychanym powietrzu miał 0,6 promila. Pozostali uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy i ustalili świadków zdarzenia. Dokładniejsze postępowanie wyjaśni, co było przyczyną wypadku.

mm
źródło: KPP Sanok
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. czerwiec 2024 21:38