StoryEditor

Śmiertelny wypadek: TIR wjechał w przyczepę z kukurydzą

Na DK nr. 10 w miejscowości Stropkowo w powiecie sierpeckim doszło do tragicznego wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i ciągnika rolniczego z przyczepą wiozącą kukurydzę. Kierujący TIR-em zmarł na miejscu.
20.10.2021., 15:10h

Jak podaje Mazowiecka Policja w miejscowości Stropkowo na nie oświetlonym odcinku drogi nr. 10 doszło do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem ciężarowym 36-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego z nieustalonych dotąd przyczyn, wjechał w ciągnik rolniczy z przyczepą wypełnioną po brzegi kukurydzą. Mimo akcji reanimacyjnej młody mężczyzna zmarł na miejscu. W wyniku silnego zderzenia doznał bardzo poważnych obrażeń ciała.

Policjanci nie mogli ustalić jego trzeźwości, pobrano krew do badań. Kierowca ciągnika trafił do szpitala w Sierpcu.

- Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu pod nadzorem sierpeckiej Prokuratury Rejonowej – podaje Mazowiecka Policja.

Ochotnicza Straż Pożarna Zawidz Kościelny podaje, że w akcji brały udział następujące jednostki:  OSP Zawidz, JRG Sierpc, OSP Słupia, ZRM oraz Policja. Jak relacjonują druhowie z OSP Zawidz Kościelny akcja rozpoczęła się około 20:30, a skończyła dopiero po 7 godzinach.dkol

Fot. OSP Zawidz Kościelny

Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
10. grudzień 2023 06:14