Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

59-latkę rozszarpało stado dzikich świń

Obrazek

Przerażającego odkrycia dokonała 84-letnia kobieta, która tuż przed swoim domem w Anahuac w Teksasie znalazła ciało rozszarpanej kobiety. Ślady na ciele denatki wyglądały jak po ugryzieniach, brakowało też niektórych jego fragmentów.

Donata Kosicka27 listopada 2019, 10:12
Dramat rozegrał się w miniona niedzielę w Anahuac w Teksasie. To właśnie tam stado dzikich świń rozszarpało 59-letnią Christine Rollins, która szła do pracy. Kobieta w niedzielę od rana miała zajmować się starszym małżeństwem, jednak do pracy nie dotarła. Zaniepokojona brakiem kontaktu z opiekunką 84-letnia kobieta postanowiła wyjść przed dom i rozejrzeć się po okolicy. To właśnie wtedy dokonała makabrycznego odkrycia. Tuz przed domem starszego małżeństwa znajdowało się rozszarpane ciało ich 59-letniej opiekunki.

Po wykonaniu sekcji zwłok 59-letniej Christiane Rollins, stwierdzono, że padła ona ofiarą stada dzikich świń. Na ciele kobiety znajdowały się liczne ślady po ugryzieniach i brakowało niektórych jego fragmentów. Jak mówi szeryf hrabstwa Hawthorene w ostatnich latach dzikie świnie opanowały pobliskie pastwiska i lasy w Chambers.

Pomimo redukcji populacji tych zwierząt przez ich odstrzał, z roku na rok jest ich tam coraz więcej. Kobieta nie miała szans się wydostać z „pułapki" zastawionej przez te niebezpieczne zwierzęta, ponieważ jeden osobnik może ważyć nawet 150 kg.

Teoretycznie dzikie świnie rzadko atakują ludzi, jednak z udostępnionych przez funkcjonariuszy policji wynika, że przez ostatnie kilka lat w ten sposób zginęło sześć osób.

dkd


Picture of the author
Autor Artykułu:Donata Kosicka
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)