Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Zmarł dwulatek, który wpadł pod koła ciągnika

Obrazek
Niestety dwulatek, który wpadł pod ciągnik rolniczy, mimo leczenia szpitalnego zmarł w wyniku poważnych obrażeń.
Dorota Kolasińska10 czerwca 2020, 16:51
Kilka dni temu pisaliśmy o wypadku na Kaszubach w Łyśniewie Sierakowickim, w którym ucierpiał dwuletni chłopiec, który najprawdopodobniej wypadł z ciągnika, w którym przebywał z ojcem. Policja podejrzewa, że drzwi ciągnika się uchyliły, a dziecko wypadło wprost pod koła jadącej maszyny. 

– Ojciec maluszka zachowując zdrowy rozsądek i nie czekając na pojawienie się medyków natychmiast podjął reanimację. Na szczęście udało się przywrócić funkcje życiowe dziecka, jednak jego stan jest krytyczny. 2-latek został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala Copernicus w Gdańsku, gdzie trwa walka o jego życie – pisaliśmy na łamach top agrar Polska kilka dni temu. 

Niestety chłopiec mimo podjętego próby ratowania życia, zmarł 8.06 w wyniku poważnych obrażeń wewnętrznych. 


oprac. dkol na podst. expresskaszubski.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)