StoryEditor

Dramat na Kaszubach! 2-latek wpadł pod koła ciągnika rolniczego

Dramat rozegrał się na jednej z kaszubskich wsi. Podczas prac polowych dziecko wypadło z ciągnika rolniczego wprost pod jego koła. 2-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Trwa walka o jego życie.
04.06.2020., 13:06h
Do nieszczęśliwego wypadku doszło w środę 3 czerwca w Łyśniewie Sierakowickim (woj. pomorskie). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 2-latek jeździł z ojcem ciągnikiem po polu. W pewnym momencie dziecko wypadło z maszyny wprost pod jego koła.- Według informacji, które posiadam na chwilę obecną, najprawdopodobniej w pewnym momencie uchyliły się drzwi traktora, albo dziecko nacisnęło klamkę, w każdym razie wypadło z pojazdu wprost pod jego koła - mówi mł. asp. Karol Wysocki, zastępca naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.Ojciec maluszka zachowując zdrowy rozsądek i nie czekając na pojawienie się medyków natychmiast podjął reanimację. Na szczęście udało się przywrócić funkcje życiowe dziecka, jednak jego stan jest krytyczny. 2-latek został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala Copernicus w Gdańsku, gdzie trwa walka o jego życie.

Jak wynika z relacji wiceszefa kartuskiego Wydziału Prewencji KPP Kartuzy, ojciec dziecka w chwili zdarzenia był trzeźwy. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.Źródło: www.expresskaszubski.pl i www.dziennikbaltycki.pl

Fot. www.expresskaszubski.pl
Dominika Mulak
Autor Artykułu:Dominika Mulak Dziennikarka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
29. listopad 2023 16:52