StoryEditor

Webinarium: ASF – czy jest szansa na opanowanie wirusa?

Spotkaj się z nami online i weź udział w dyskusji o tym, czy jesteśmy w stanie opanować ASF w Polsce. Zapytaj o to Głównego Lekarza Weterynarii, dr. Bogdana Konopkę. Zapraszamy na webinarium!
20.05.2020., 14:05h
Trwa dramat producentów świń w Wielkopolsce. Nałożenie stref z obostrzeniami, blokada sprzedaży żywca, niskie ceny i strach przed przyszłością. Dokładnie to samo przeżywają od ponad 6 lat rolnicy żyjący z produkcji świń na wschodzie kraju. Dziś wszyscy zastanawiają się czy nie można zatrzymać tej postępującej zarazy? Czy ci, których gospodarstwa znajdują się poza strefami z obostrzeniami mogą spać spokojnie? Jakie działanie należy podjąć natychmiast, aby pozbyć się wirusa i czy jest to w ogóle możliwe?

Spróbujmy wspólnie znaleźć odpowiedzi na te wszystkie nurtujące nas dziś pytania. Specjalnie dla Was organizujemy 26 maja o godzinie 18.00 spotkanie online. Do udziału w webinarium zaprosiliśmy Głównego Lekarza Weterynarii – dr. Bogdana Konopkę, który przedstawi aktualną sytuację oraz doniesienia z frontu walki z ASF.

W dyskusji, w której udział weźmie Aleksander Dargiewicz – prezes Krajowego Związku Pracodawców-Producentów Trzody Chlewnej oraz Łowczy Okręgowy PZŁ z Zielonej Góry – Jacek Banaszek, będziemy chcieli razem z wami szukać rozwiązań, które mogą pomóc w walce z chorobą.

Zapraszamy do aktywnego udziału w spotkaniu oraz dyskusji, które poprowadzą: redaktor naczelny „top agrar Polska” – Karol Bujoczek oraz redaktor programu specjalnego „top świnie” – Anna Kurek.

Będziecie Państwo mieli możliwość zadawania pytań, na które zaproszeni przez nas goście będą odpowiadali na żywo.

Sprawdź szczegółowy program i zapisz się na nasze webinarium!Anna Kurek
Autor Artykułu:Anna Kurek

redaktor „top agrar Polska”, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli trzody chlewnej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
09. grudzień 2023 19:24