StoryEditor

Gala Izydory 2021: Złoty Izydor dla firmy Sano

Podczas tegorocznej gali rozdania nagród Izydory 2021 przyznano także  Złote Izydory. Trafiły one do firm, które przez trzy ostatnie lata zdobywały statuetkę i tytuł "firmy przyjaznej rolnikowi". Jednym z laureatów tej nagrody została firma Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt.
11.11.2021., 08:11h
W jej imieniu nagrodę odebrał dr Ryszard Kujawiak. W rozmowie z redaktorem naczelnym top agrar Polska Karolem Bujoczkiem wyjaśnia dlaczego rolnicy tak często wybierają Sano jako swojego partnera w gospodarstwie.
- Cieszymy się, że hodowcy przez wiele lat nam zaufali. Podobnie jak Polskie Wydawnictwo Rolnicze i top agrar Polska zaczynaliśmy po naszych przeobrażeniach dziejowych w 1993 roku, a wiec już 28 lat jesteśmy na rynku. I powiem, że Sano było pierwszą firma na rynku, która tak naprawdę nauczyła naszych hodowców robić własne pasze, mieszać te pasze w oparciu o komputerowe receptury - mówi dr Ryszard Kujawiak.
Jak podkreśla, podczas tych prawie 30 lat w polskiej hodowli dokonał się ogromny postęp, ale nie brakuje także wielu problemów, z którymi polscy hodowcy muszą się borykać.
Obejrzyj cały wywiad!
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
23. kwiecień 2024 03:45