StoryEditor

Padło 1000 tuczników - hodowcy bez odszkodowania. Potrzebna pomoc!

Awaria wentylatorów w chlewni, przy takich upałach może wyrządzić ogromne szkody. Niestety to właśnie przytrafiło się rolnikom z woj. kujawsko-pomorskiego. Jak pomóc?
14.07.2023., 11:07h

O tym, że pomagać warto i trzeba wie każdy, a dobro naprawdę wraca. Nigdy nie wiadomo co nas w życiu spotka. O ogromnym sukcesie jednej ze zbiórek rolników z Podlasia pisaliśmy w ubiegłym miesiącu. 
Wczoraj otrzymaliśmy informację od organizatorki zbiórki Patrycji Skiby, kierownika działu zakupów Zakładów Mięsnych Skiba, dla rolników z miejscowości Lucin, którzy stracili 1000 tuczników w wyniku awarii systemu wentylacyjnego. 

Niestety gospodarstwo nie otrzyma odszkodowania z polisy ubezpieczeniowej. 

- Nadeszła smutna wiadomość dotycząca gospodarstwa Państwa Szypryt w miejscowości Lucim. Z powodu awarii wentylacji padło 1000 tuczników. Gospodarstwo nie otrzyma środków z ubezpieczenia. W obliczu tej trudnej sytuacji, pragniemy okazać nasze wsparcie finansowe oraz dodać odrobinę otuchy. W związku z powyższym, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 17 lipca 2023 roku, o godzinie 17:00, w Restauracji "Diabelski Młyn" w Koronowie. Spotkanie będzie miało na celu zebrania środków pieniężnych, które następnie zostaną przekazane. Wierzymy, że poprzez naszą solidarność i wsparcie, pomożemy Państwu Szypryt w tym trudnym okresie. Każdy z nas może kiedyś potrzebować pomocy. Każda kwota, jaką będziecie Państwo mogli przekazać, przyczyni się do złagodzenia finansowych konsekwencji, jakie dotknęły gospodarstwo - prosi o wsparcie Patrycja Skiba. 

Jeżeli nie możesz pojawić się na spotkaniu, a chcesz pomóc, poniżej link do zbiórki na rzecz poszkodowanych. 

 https://pomagam.pl/4annby

fot. pomagam.pl

Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
22. maj 2024 19:20