StoryEditor

Agritechnica 2019: Moro Aratri - nowy pług z Włoch

Jedną skibą orać to trochę wstyd ale nie dla właścicieli gigantycznego pługa MVP 30A włoskiej firmy Moro Aratri. Do jego napędu wystarczy zaledwie 400 KM, a to dlatego że głębokość robocza sięga 110 cm!
12.11.2019., 11:11h

Włoska firma Moro Aratri na Agritechnice prezentuje jeden z największych pługów. Jednokorpusowy obracalny model MVP 30A ma przedpłużek wielkości korpusu w tradycyjnym pługu! Model wymaga do współpracy ciągnika o mocy 400 KM, ma hydrauliczny układ zmiany szerokości roboczej - przesunięcie równoległoboku.

Hydrauliczna jest też regulacja nachylenia korpusu i odciążenia ciągnika na wypadek utraty trakcji. W gigantycznym pługu dostępne jest kółkowe. Sprzęt do ekstremalnie głębokiej orki może pracować w systemie on-land lub w bruździe.Jak myślisz, do czego ma służyć?

Pozostało 10% tekstu
Ten artykuł jest dostępny w Strefie Premium.
Czytaj i oglądaj bez ograniczeń! Zyskaj dostęp do Strefy Premium już za 19,90 zł za pierwszy miesiąc. Dla prenumeratorów dostęp gratis po zalogowaniu
Prenumeratorzy top agrar Polska mogą korzystać ze Strefy Premium za darmo! Kliknij, by dowiedzieć się, jak się zarejestrować.
Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
19. czerwiec 2024 13:18