StoryEditor

Deutz-Fahr: Bogata paleta ciągników w atrakcyjnej cenie

Ciągniki Deutz-Fahr mają szerokie grono zwolenników, a może się ono jeszcze powiększyć, gdyż producent przygotował specjalną ofertę cenową.
15.09.2019., 19:09h
Rynek sprzedaży nowych ciągników jest nadal w dołku. Lata hossy, kiedy to nabywców znajdowało znacznie ponad 15 tys. sztuk traktorów rocznie dawno minął. Dlatego też producenci dokładają wszelkich starań by zainteresować sowimi produktami potencjalnych nabywców. Z tą właśnie myślą Deutz-Fahr przygotował specjalną ofertę cenową na zielone ciągniki.

W ramach akcji Mistrzowskie Duety Deutz-Fahr można nabyć traktory w promocyjnych cenach w ściśle określonej specyfikacji. Jak zaznaczają przedstawiciele producenta jednym z hitów sprzedażowych są ciągniki Agrotron 130 i 165. Właśnie te traktory oferowane są w promocyjnej cenie. Pierwszy z wspomnianych ciągników wyposażony jest w 4-cylindorwy silnik marki Deutz AG o pojemności 3,6 l, który generuje moc 130 KM. Układ przeniesienia napędu to przekładnia typu power shift o 30 biegach do przodu i do tyłu. Przekładnia pozwala na rozpędzenie ciągnika do 40 km/h przy zredukowanych obrotach silnika, co wpływa na obniżenie zużycia paliwa podczas prac transportowych. O komfort w czasie jazdy dba amortyzowana przednia oś oraz pneumatyczny fotel traktorzysty. Dodatkowo traktor oferuje 4 prędkości WOM oraz podnośni...
Pozostało 56% tekstu
Ten artykuł jest dostępny w Strefie Premium.
Czytaj i oglądaj bez ograniczeń! Zyskaj dostęp do Strefy Premium już za 19,90 zł za pierwszy miesiąc. Dla prenumeratorów dostęp gratis po zalogowaniu
Prenumeratorzy top agrar Polska mogą korzystać ze Strefy Premium za darmo! Kliknij, by dowiedzieć się, jak się zarejestrować.
Pawel Twardowski
Autor Artykułu:Pawel Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. maj 2024 13:40