StoryEditor

Jak się ma Agroma?

Chcemy dotrzeć do jak największej grupy potencjalnych klientów i przypomnieć, że Agroma Poznań ma się dobrze, ciągle się rozwija i warto nas odwiedzić – mówił podczas jednego z pokazów Tomasz Ciesielski z Agromy w Poznaniu.
10.05.2017., 15:05h

Jedno z cyklu spotkań handlowców Agromy z rolnikami odbyło się w miniony weekend w miejscowości Młynkowo, gmina Połajewo w Wielkopolsce. Zaproszeni na pokaz traktorów i maszyn zielonkowych Kubota rolnicy mogli zobaczyć w trakcie pracy kosiarkę, przetrząsarkę czy prasę japońskiego producenta. Maszyny towarzyszące były sprzęgnięte z traktorami Kubota o mocy od 95 do 175 KM. Mimo trudnych warunków atmosferycznych prezentowane zestawy dały sobie radę.  - Nie wiedziałem, że Japończycy mają w ofercie tyle maszyn – zaskoczenia nie krył Pan Filip, jeden z gości pokazu.

Ponadto w akcji na połajewskich polach zobaczyć można było wóz paszowy Alima Bis i owijarkę do bel Sipma 7531 Maja. Swoje stoisko miał także, oferujący finansowanie fabryczne BZ WBK Leasing. Na wszystkich czekały gorące herbata i kawa a także tradycyjna grochówka. Co przy niezbyt dobrej pogodzie pomagało poradzić sobie z chłodem a także ułatwiało nawiązywanie rozmów. Nie tylko tych handlowych.

Agroma w Poznaniu działa na rynku wsparcia rolnictwa od ponad 40 lat i zaopatruje gospodarstwa w części zamienne, pasze, nawozy, akcesoria oraz maszyny rolnicze. Obok siedziby w podpoznańskim Bogucinie firma ma także oddział w Kutnie i kilkadziesiąt sklepów.

Fot. D. Walory

 

Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. luty 2024 02:48