StoryEditor

Kramp nie tylko dla rolników. Firma rozwija nowy segment działalności

Kto nie chciałby mieć pięknego ogrodu i zielonego trawnika? Na dużej działce zmieści się jeszcze ogródek warzywny i sad. Takie widoki cieszą oko! A ile przy tym pracy? Kto ma ogród, ten wie, że o murawę i rośliny trzeba dbać praktycznie cały rok. Wie o tym również firma Kramp, która i w tym segmencie oferuje klientom towar od najlepszych, renomowanych dostawców.
31.07.2023., 15:07h

Nowy klient – ogrodnik 

Sklep internetowy www.kramp.com od lat jest dystrybutorem części i produktów dedykowanych branży rolniczej. Jednak ostatnimi czasy firma obserwuje nie tylko zapotrzebowanie na części do ciężkich maszyn. W Polsce widoczna jest zdecydowanie większa niż dawniej dbałość o przydomowe ogródki oraz obszary wokół gospodarstw domowych, jak również rosnące gospodarowanie obszarami zielonymi w mniejszych i większych miastach. Urządzenia do utrzymania ogrodu są użytkowane w większości domostw, szczególnie na terenach wiejskich. Wiąże się z tym potrzeba zakupu narzędzi i produktów, które pomogą w całorocznej pielęgnacji.„Zdecydowaliśmy się na rozwój branży las i ogród, ponieważ jesteśmy pewni, że możemy kompleksowo zaopatrywać klientów. Sieć sklepów Grene i Powered by Kramp (PbK) już teraz oferuje dużą gamę produktów z tej gałęzi. Sukcesywnie ją powiększamy, ponieważ mamy ogromne zaplecze w postaci naszego sklepu hurtowego kramp.com. W pierwszej kolejności klient zwraca uwagę na szerokość asortymentu i na cenę. Jednak w tej branży nieoceniona jest wiedza i doświadczenie. Tak jak rolnictwo, to specjalistyczny sektor. Nie każdy klient musi się na nim znać, ale każdy może skorzystać z pomocy naszego Specjalisty” – mówi Jacek Gbur, Commercial Director Kramp Polska.

Zdj.: Centrum Rolnicze Powered by Kramp w Starym Mieście, k. Konina


Pełna oferta od ręki

„Posiadamy w ofercie urządzenia znanych marek, takich jak: STIGA czy AL-KO.  Inne wiodące brandy to: Castelgarden, Honda, Briggs&Stratton, Kawasaki, Optibelt, Marolex czy Oregon. Mógłbym długo wymieniać, ale ważna jest również nasza linia produktów własnych pod logiem Kramp i gopart. To zamienniki  naprawdę wysokiej klasy – m.in.: łańcuchy i prowadnice, żyłki tnące, noże do kosiarek, kos i podkaszarek, oleje, smary, akumulatory, części silnikowe i wiele, wiele więcej. Dbamy o to, by produkty spełniały restrykcyjne normy jakości i bezpieczeństwa. Od niedawna dla naszych klientów dostępne są części oraz silniki LONCIN. Nie zatrzymujemy się, staramy się rozwijać razem z branżą. Można kupić u nas sprzęt do profesjonalnych zastosowań, ale posiadamy też produkty dedykowane dla hobbystów” – dodaje Adam Muszyński, Senior Specjalista ds. Produktu w Kramp Polska.Projektowanie własnego ogrodu i jego pielęgnowanie to popularne hobby w Polsce. Dlatego Kramp zaprasza do sklepów detalicznych pod szyldem Grene i Powered by Kramp, gdzie towar dostępny jest od ręki. Asortyment w sklepie kramp.com jest przeznaczony dla klientów hurtowych. Pod kątem dostępności wspiera go kilka magazynów Kramp w Europie, a największym ułatwieniem w poszukiwaniu potrzebnych produktów są bezpłatne katalogi dostawców, dostępne po zalogowaniu.

Ambasadorzy marki

Pracownicy Kramp sami, z wielkim zaangażowaniem testują produkty marek własnych. „Jestem pasjonatem ogrodnictwa, więc staram się używać tylko produktów, które w 100% spełniają moje oczekiwania i nie budzą żadnych obaw. Nie mam czasu na ciągłe naprawianie sprzętu przez kupowanie najtańszych zamienników. W ostatnim czasie razem z kolegą z firmy – Tomkiem spędziliśmy cały dzień na testowaniu urządzeń Stiga oraz części zamiennych  marki Kramp. Efekty naszej pracy można zobaczyć na YouTube, na profilu Kramp Polska” – podsumowuje Adam Muszyński.

Na zdj. Tomasz Gazdulski, Specjalista ds. Produktu Kramp Polska na otwarciu sklepu PbK Radymno

Gdzie szukać punktów Kramp?

Mapa sklepów jest dostępna na: www.poweredbykramp.pl
Sklep hurtowy dla zalogowanych użytkowników: www.kramp.com

Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
18. kwiecień 2024 15:25