StoryEditor

Mistrzostwa Mechaników – zgłoś się!

Jesteś uczniem technikum o profilu rolniczym, interesują Cię maszyny i mechanika? Zgłoś się do Mistrzostw Młodych Mechaników Maszyn Rolniczych. Masz czas tylko do 5 marca!
24.02.2019., 09:02h
Nasza redakcja oraz redakcja „profi” są partnerami Mistrzostw Młodych Mechaników Maszyn Rolniczych,których finał odbędzie się 29 marca podczas targów Motor Show w Poznaniu. Naszym partnerem jest John Deere, który przygotowuje konkurencje do Mistrzostw oraz nagrody. Jest o co walczyć, bo szkoły, których uczniowie zajmą 15 pierwszych miejsc z grona wszystkich 20 biorących udział w finale otrzymają od John Deere ciągnik do celów dydaktycznych na czas 5 dni.

John Deere przygotował także cenne nagrody, dla 3 najlepszych zespołów, które staną na podium.
Pozostali partnerzy Mistrzostw, którymi są ExxonMobil i Kramp przygotowali także cenne nagrody. Organizatorem Mistrzostw jest fundacja Cooperatio i MTP.

Jak wziąć udział w Mistrzostwach?

Konieczna jest rejestracja zespołu (2 uczniów i opiekun). Rejestracja trwa tylko do 5 marca. Klikając TUTAJ przejdziesz do formularza zgłoszeniowego

Dnia 6 marca odbędzie się test online dla wszystkich zespołów zgłoszonych do Mistrzostw. Na podstawie testu wyłonionych zostanie 20 zespołów, które będą rywalizować w finale Mistrzostw 29 marca podczas targów Motor Show w Poznaniu.

Na naszych łamach przez kilka miesięcy prezentowaliśmy szkoły, które zadeklarowały zgłoszenie swoich zespołów do Mistrzostw. Jeśli Ty chcesz także zaprezentować swoją szkołę i swoje umiejętności na Mistrzostwach nie czekaj dłużej i zgłoś się już dziś!

Oto szkoły, które odwiedziliśmy:

Formularz zgłoszeniowy do Mistrzostw.
Dawid Konieczka
Autor Artykułu:Dawid Konieczka

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
06. grudzień 2023 08:40