Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Pompa jakich mało

Obrazek

Kierownictwo firmy Joskin nie pozwala swoim pracownikom spocząć na laurach i nieustannie rozwija swoją ofertę. Trzeba przyznać, że w zaskakującym kierunku. 

Jan Beba11 maja 2017, 14:05

Każda pompa ma swoje mocne i słabe strony,  dlaczego więc nie wykorzystać najlepszych rozwiązań i nie zastosować ich w jednej maszynie? Takim tropem podążyli inżynierowie Joskina

Nowością w branży jest połączenie dwóch pomp do napełniania popularnych beczkowozów. Próżniowa pompa Vacuum oraz odśrodkowa Storm po połączeniu w jeden układ umożliwiają dostosowanie się do pracy w każdych warunkach. W nowym układzie Vacu-Storm pompa próżniowa Vacuum jest używana do zasysania, a odśrodkowa Storm służy do zasilania tylnego osprzętu. To rozwiązanie jest przeznaczone dla użytkowników, którzy pompują w trudnych warunkach, chcą nawozić na dużych szerokościach lub mają gęstą gnojowicę. Co ważne, zestaw pomp może być napędzany mechanicznie z jednolitej, wzmocnionej przekładni napędzanej wałem Kardana.

Dodatkowo uzyskane zostały ogromne wydajności, ponieważ pompa firmy Joskin potrafi przepompować aż do 10 000 litrów na minutę! 

Firma Joskin ma niemałe doświadczenie w tworzeniu wozów asenizacyjnych, na dowód czego oferuje całą gamę maszyn o pojemności zbiornika od 2,5 do 32 tys. litrów. 

 

W ofercie firmy Joskin znajdziemy również wozy z pompą krzywkową serii Tetraliner o dużej wydajności (około 6000 litrów/minutę), które oprócz zwiększonej prędkości napełniania i opróżniania zbiornika, oferują komfort pracy dzięki standardowo montowanym resorom parabolicznym na obu osiach. Cała linia pojazdów oferuje pojemności od 18000 litrów, aż do 28000 litrów i reprezentowana jest przez pięć modeli wraz ze standardowymi oponami o średnicy 1244 mm oraz hamulcami 420x189 mm

Fot. firmowe1 z 2
W ofercie firmy Joskin znajdziemy również wozy z pompą krzywkową serii Tetraliner.

W ofercie firmy Joskin znajdziemy również wozy z pompą krzywkową serii Tetraliner.

2 z 2
W nowym układzie Vacu-Storm pompa próżniowa Vacuum jest używana do zasysania, a odśrodkowa Storm służy do zasilania tylnego osprzętu.

W nowym układzie Vacu-Storm pompa próżniowa Vacuum jest używana do zasysania, a odśrodkowa Storm służy do zasilania tylnego osprzętu.

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)