Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Pompa jakich mało

11.05.2017

Drukuj

Pompa jakich mało

Artykuł dostępny

Każda pompa ma swoje mocne i słabe strony,  dlaczego więc nie wykorzystać najlepszych rozwiązań i nie zastosować ich w jednej maszynie? Takim tropem podążyli inżynierowie Joskina

r e k l a m aNowością w branży jest połączenie dwóch pomp do napełniania popularnych beczkowozów. Próżniowa pompa Vacuum oraz odśrodkowa Storm po połączeniu w jeden układ umożliwiają dostosowanie się do pracy w każdych warunkach. W nowym układzie Vacu-Storm pompa próżniowa Vacuum jest używana do zasysania, a odśrodkowa Storm służy do zasilania tylnego osprzętu. To rozwiązanie jest przeznaczone dla użytkowników, którzy pompują w trudnych warunkach, chcą nawozić na dużych szerokościach lub mają gęstą gnojowicę. Co ważne, zestaw pomp może być napędzany mechanicznie z jednolitej, wzmocnionej przekładni napędzanej wałem Kardana.

Dodatkowo uzyskane zostały ogromne wydajności, ponieważ pompa firmy Joskin potrafi przepompować aż do 10 000 litrów na minutę! 

Firma Joskin ma niemałe doświadczenie w tworzeniu wozów asenizacyjnych, na dowód czego oferuje całą gamę maszyn o pojemności zbiornika od 2,5 do 32 tys. litrów. 

 

W ofercie firmy Joskin znajdziemy również wozy z pompą krzywkową serii Tetraliner o dużej wydajności (około 6000 litrów/minutę), które oprócz zwiększonej prędkości napełniania i opróżniania zbiornika, oferują komfort pracy dzięki standardowo montowanym resorom parabolicznym na obu osiach. Cała linia pojazdów oferuje pojemności od 18000 litrów, aż do 28000 litrów i reprezentowana jest przez pięć modeli wraz ze standardowymi oponami o średnicy 1244 mm oraz hamulcami 420x189 mm

Fot. firmowe

Przeczytaj więcej w wersji premium

article icon

Rynek zbóż: ceny raczej z trendem spadkowym

Zamów wersję premium

Galeria zdjęć

W ofercie firmy Joskin znajdziemy również wozy z pompą krzywkową serii Tetraliner.
W nowym układzie Vacu-Storm pompa próżniowa Vacuum jest używana do zasysania, a odśrodkowa Storm służy do zasilania tylnego osprzętu.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii